SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

GG z aplikacjami - własnymi i Onetu, WP, Interii, Radia ZET

W komunikatorze GG udostępnionych zostało ponad 20 bezpłatnych aplikacji - przygotowanych zarówno przez GG Network, jak i innych wydawców i media, m.in. Onet, Wirtualną Polskę, Interię, „PC World”, Polskie Radio i Radio ZET.

GG z aplikacjami - własnymi i Onetu, WP, Interii, Radia ZET

Aplikacje w nowym GG są dostępne w pasku, który można wysunąć z boku głównego okna komunikatora. Są wśród nich proste aplikacje funkcjonalne przygotowane przez GG Network: pogoda, program kin z całego kraju, horoskop, rysownik, alarm, słownik językowy i gry. Ponadto aplikacje z treściami ze swoimi serwisów przygotowały portale Interia.pl (aplikacja oparta na opcji Ding), Onet.pl (aplikacja z serwisem zapytaj.onet.pl), Wp.pl (z najciekawszymi newsami), AutoCentrum.pl (z porównywarką cen paliw), Bankier.pl (z notowaniami giełdowymi) i PCWorld.pl (z wiadomościami), a Radio ZET i Polskie Radio - z dostępem do swoich serwisów i streamingów rozgłośni.

>>> „po prostu wszędzie” w kampanii nowego GG


Każdy z tych programów można samodzielnie dodać do GG - ich katalog znajduje się w zakładce „Aplikacje” serwisu beta.gg.pl. Po zainstalowaniu aplikacja jest aktywna przez cały czas, kiedy użytkownik jest zalogowany w komunikatorze - zarówno w jego wersji tradycyjnej, przeglądarkowej, jak i mobilnych. Aplikacje informacyjne same wyświetlają powiadomienia o wydarzeniach z dziedzin i działów, które wybrał użytkownik. Przy czym wszystkie te programy działają tylko z nową wersją komunikatora, udostępnioną w połowie lutego (więcej na ten temat).
 


Ponieważ API nowego GG jest ogólnie dostępne, każdy developer na jego bazie może stworzyć własną aplikację do komunikatora, która po zgłoszeniu i zaakceptowaniu przez administratorów zostanie dołączana do katalogu. GG Network w najbliższym czasie zamierza dodać aplikację dla blogerów, na przykładzie bloge Kominka.


 

  • Więcej informacji:
  • GG
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: GG z aplikacjami - własnymi i Onetu, WP, Interii, Radia ZET

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing