WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Rośnie sprzedaż „Gazety Polskiej” i „Tygodnika Powszechnego”, najwięcej stracił „Wprost”

Jakub Szymczuk po 10 latach pracy odchodzi z „Gościa Niedzielnego”

2017-10-10 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Fotoreporter Jakub Szymczuk po 10 latach pracy rozstaje się z tygodnikiem „Gość Niedzielny”. - Czas na nowe wyzwania, nową wielką misję - aparat zostaje w rękach - zapowiedział.

Jakub Szymczuk, fot. facebook.com/sila.obrazu Jakub Szymczuk, fot. facebook.com/sila.obrazu

- Przy wsparciu redakcji miałem okazję oglądać najważniejsze wydarzenia historyczne w Polsce praktycznie z pierwszej linii. Zwiedziłem kawał świata od Brazylii po daleką Syberię, od Korei po Zambię... Pielgrzymki papieskie, misje w najbardziej egzotycznych miejscach na świecie, wydarzenia polityczne, społeczne... - podsumował Jakub Szymczuk na swom fanpage’u facebookowym pracę w „Gościu Niedzielnym”.

Podziękował też swoim współpracownikom i przełożonym w redakcji, m.in. redaktorowi naczelnemu ks. Markowi Gancarczykowi.

- Teraz czas na nowe wyzwania, nową wielką misję - aparat zostaje w rękach... oczywiście w najbliższym czasie napiszę co i jak - dodał Szymczuk

W 2014 roku Jakub Szymczuk otrzymał Grand Press Photo i tytuł zdjęcia 10-lecia za fotografię z „czarnego czwartku” na Majdanie w Kijowie. Za zdjęcia z tego wydarzenia dostał też dwie nagrody w konkursie BZWBK Press Foto 2015.

Według danych ZKDP w lipcu br. średnia sprzedaż ogółem „Gościa Niedzielnego” wynosiła 116 874 egz.

 

Autor: tw

Wiecej informacji: Gość Niedzielny, Jakub Szymczuk

Komentarze (3) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia