WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Czołowe firmy państwowe mocno obniżyły wydatki reklamowe w Polsacie i TVN, a zwiększyły w TVP1 i TVP2 (analiza)

Grupa Lotos wybiera agencję reklamową do dwuletniej współpracy

2017-03-14 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Grupa Lotos prowadzi przetarg, w którym wybierze agencję reklamową do współpracy na dwa lata: na rok bieżący i przyszły. Zwycięska firma nie będzie miała jednak wyłączności na współpracę z Lotosem, a wynagradzana będzie tylko za zrealizowane działania.

Grupa Lotos wybiera agencję reklamową do dwuletniej współpracy

Do zadań wybranej w tym przetargu agencji należeć będzie m.in. przedstawienie długofalowej, minimum dwuletniej komunikacji marketingowej dla marki, promującej Lotos jako producenta najwyższej jakości paliw na rynku. Lotos w nowej komunikacji ma być pokazany jako firma nowoczesna, innowacyjna, rozwijająca się.

Zwycięska agencja przygotuje dla marketera spot tv, radiowy, reklamy prasowe i internetowe do zaplanowanej na pierwszą połowę br. kampanii wizerunkowej dotyczącej jakości oferowanych przez Lotos paliw. Dodatkowo będzie musiała zarekomendować ambasadorów marki i zaproponować mechanizm promocji konsumenckiej.

Agencja ta zajmie się też działaniami zaplanowanymi na drugą połowę tego roku - na ten okres Lotos zaplanował kampanię reklamową związaną z eliminacji do mistrzostw świata w piłce nożnej. Przygotuje propozycje spotów do telewizji i radia, projekty reklam prasowych itp.

Wybrana w przetargu agencja nie będzie miała wyłączności na współpracę z Grupą Lotos. Marketer ze zwycięską firmą podpisze umowę ramową i będzie z nią rozliczać jedynie faktycznie zrealizowane działania.

W ub.r Grupa Lotos prowadziła szeroko zasięgową kampanię związaną z Euro 2016. Od strony kreacji przygotowała ją agencja Young&Rubicam Poland.

Od połowy ub.r. Grupa Lotos ma nowego dyrektora marketingu i komunikacji - Adam Burak zastąpił na tym stanowisku Annę Goliszewską.

Autor: bg

Wiecej informacji: Grupa Lotos, Lotos

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia