WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Comperia.pl: zmalały wpływy, rekordowa strata, wzrost w segmencie ubezpieczeniowym

Grzegorz Długosz nowym prezesem Comperia.pl, w zarządzie dalej Karol Wilczko, Łukasz Tatarkiewicz i Szymon Fiecek

2017-08-11 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od 16 sierpnia prezesem firmy Comperia.pl (wydawcy m.in. porównywarek finansowych z grupy Comperia.pl i serwisu Telepolis.pl) będzie Grzegorz Długosz. Ponadto na następną trzyletnią kadencję w zarządzie spółki powołani zostali Karol Wilczko, Łukasz Tatarkiewicz i Szymon Fiecek.

Grzegorz Długosz Grzegorz Długosz

Grzegorz Długosz poprzednio, od kwietnia 2014 do maja br. pracował w spółce Polski Standard Płatności, operatorze systemu płatności mobilnych BLIK. Najpierw pełnił tam funkcję wiceprezesa, a potem prezesa. Na stanowisku prezesa zastąpił go tam Dariusz Mazurkiewicz.

Wcześniej Długosz pracował m.in. w First Data Polska (jako członek zarządu odpowiadał za linię biznesową usług dla banków i instytucji finansowych, w szczególności za sprzedaż i rozwój produktów), PKO BP (w latach 2005-2008 był dyrektorem centrum operacji kartowych), Inteligo (w latach 2000-2004) oraz Banku Millennium (odpowiadał za wdrożenia kart kredytowych systemu Visa i American Express). Z branżą finansową jest związany od 1993 roku.

Jednocześnie rada nadzorcza Comperia.pl na kolejną, trzyletnią kadencję w zarządzie powołała Karola Wilczko (jako wiceprezesa), Łukasza Tatarkiewicza i Szymona Fiecka. Wilczo jest w zarządzie firmy od czerwca 2011 roku, a Tatartkiewicz i Fiecko - od kwietnia 2016 roku.

W ub.r. grupa kapitałowa Comperia.pl zanotowała spadek wpływów do 17,55 mln zł i rekordowe 8,86 mln zł straty netto, a w pierwszym kwartale br. miała 5,05 mln zł wpływów i 23 tys. zł zysku netto.

Autor: tw

Wiecej informacji: Comperia.pl, Grzegorz Długosz, Karol Wilczko, Łukasz Tatarkiewicz, Szymon Fiecek

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia