WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Jürg Marquard: nasz polski oddział nie na sprzedaż, magazyny luksusowe są za tanie, myślimy o pismach dla ojców i rowerzystów (wywiad)

Gorący temat

Entuzjazm gwiazd w konfetti promuje wiosenną ramówkę Telewizji Polskiej (wideo)

8

Nowa odsłona serwisu „Harpers Bazaar” stawia na fotografię i wideo oraz poszerza ofertę dla reklamodawców

2018-02-13 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Polska edycja magazynu „Harpers Bazaar” zyskała nową wersję serwisu internetowego. Wydawca, Marquard Media Polska twierdzi że przyspieszył działanie strony, wśród treści wyeksponował warstwę wizualną w postaci zdjęć i materiałów wideo, zaoferował także reklamodawcom nowe formaty i możliwości promocji marek.

Nowa odsłona serwisu „Harpers Bazaar” stawia na fotografię i wideo oraz poszerza ofertę dla reklamodawców

Jak informuje w komunikacie Marquard Media Polska nowy serwis Harpersbazaar.pl dzięki uproszczonej strukturze informacji zyskał na lekkości i nowoczesności zachowując przy tym swój charakter. Ponadto strona została zoptymalizowana pod kątem UX i czasu ładowania oraz viewability.

- Postawiliśmy na mocną ekspozycję pięknych zdjęć, które są wizytówką magazynu oraz mocno wyeksponowaliśmy dział wideo, w którym użytkownicy znajdą materiały z sesji, wywiady ze znanymi osobistościami ze świata mody i kultury oraz  autorskie cykle przygotowywane przez redakcję magazynu – podkreśla Joanna Mroczkowska, digital head of Fashion, Beauty & Fit w Marquard Media Polska. - Chciałabym, by Harpersbazaar.pl kojarzony był z jakością, której wciąż brakuje w internecie. Tworząc nasze treści pamiętamy o DNA „Harper's Bazaar”, który jest najstarszym magazynem o modzie na świecie. Mamy zamiar wciąż mocno wspierać polską modę i, jak dotychczas, dostarczać unikatowe i ekskluzywne materiały.

Wydawca podkreśla, że wraz z nową wersję serwisu poszerzona została oferta skierowana do reklamodawców i marek.

- Do oferty wprowadziliśmy atrakcyjne sekcje specjalne i moduły dla naszych reklamodawców, którzy w otoczeniu treści premium mogą zaprezentować swoje produkty – zapowiada Justyna Duszyńska, dyrektor ds. sprzedaży MMP. - Oprócz rozwiązań technologicznych bardzo mocno będziemy ich wspierać również przy tworzeniu materiałów w ramach uruchomionego Content Studio, które tworzą nasi znakomici redaktorzy, styliści, fotografowie i producenci sesji.

 

Nową odsłonę serwisu przygotował zespół wewnętrzny Marquard Media Polska .

W ub.r. średnia sprzedaż „Harper's Bazaar” wynosiła 21 532 egz., internetowa platforma magazynu notuje ponad 205 tys. użytkowników (dane za styczeń br.).

Autor: ps

Wiecej informacji: Harper's Bazaar, serwis internetowy, Marquard Media, Marquard Media Polska

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia