WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

LG na CES 2018: telewizor zwijany w rulon

Huawei na CES 2018: hybrydowy zestaw WiFi Q2

2018-01-16 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Podczas targów CES 2018 w Las Vegas firma Huawei zaprezentowała hybrydowy zestaw WiFi Q2, oferujący łączność o przepustowości do 1867 Mbps.

Huawei na CES 2018: hybrydowy zestaw WiFi Q2

System Huawei Wi-Fi Q2 wyposażony jest w moduł G.hn ze sterownikiem PLC. Rozwiązanie oferuje połączenie hybrydowe o przepustowości do 1867 Mbps oraz połączenie PLC z systemem mesh Wi-Fi. System obsługuje do 192 urządzeń podłączonych jednocześnie.

Wi-Fi Q2 może obsługiwać do 16 hot-spotów, a użytkownicy mogą dodawać kolejne satelity, które automatycznie połączą się z siecią. Podczas tej czynności nie trzeba przeprowadzać żadnych procesów konfiguracyjnych. Proces przełączania pomiędzy satelitami trwa 100 ms (zgodnie z protokołem 802.11v).

Wi-Fi Q2 można podłączyć do sieci, przechodząc przez pięciostopniowy proces konfiguracji, a wszystkie dodatkowe satelity można podłączyć w trybie plug-and-play. System zabezpieczony jest specjalnym algorytmem, który uniemożliwia połączenie się z siecią z zewnątrz. Sygnał WiFi jest szyfrowany i zabezpieczony hasłem.

Huawei WiFi Q2 dostępny jest w czterech rodzajach pakietów.

Podobne rozwiązanie typu mesh WiFi mają już m.in. Asus, D-Link, Linksys, Netgear i TP-Link.

Autor: km

Wiecej informacji: Huawei, CES, hybrydowy zestaw, WiFi Q2, Huawei WiFi Q2

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia