WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

ZKDP będzie promować prasę wśród reklamodawców

Innovation Media Consulting wchodzi do Polski

2011-01-11 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Firma konsultingowa Innovation Media Consulting otworzyła biuro w Warszawie. Kieruje nim Marek Miller, dotychczas związany z Polskapresse.

Innovation Media Consulting wchodzi do Polski

Innovation Media Consulting świadczy usługi konsultingowe dla wydawców, skupiając się przede wszystkim na biznesie informacyjnym – zarówno pod kątem edytorskim jak i zarządzaniu wydawnictwem. Firma pomaga im w budowaniu strategii obecności na nowych platformach komunikacyjnych (internet, mobile oraz tablety), odnajdywaniu nowych strumieni przychodowych, reorganizacji struktury zarządzania redakcjami oraz odświeżaniu swojego wizerunku poprzez innowacyjne rozwiązania graficzne i edytorskie.

W minionych latach, z usług firmy Innovation Media Consulting skorzystało ponad 120 wydawców z całego świata, w tym tak rozpoznawalne marki jak „USA Today”, „Liberation”, „El Mundo”, „Sydney Morning Herald”, „Ekstra Bladet”, „Expresso”, „O Globo”, czy „AARP Magazine” (największy magazyn na świecie – 47 milionów czytelników według ABC). Innovation Media Consulting jest również współtwórcą sukcesu portugalskiego dziennika „i”, który przez półtora roku od wprowadzenia na rynek wykazuje rosnący trend sprzedażowy i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych portugalskich marek prasowych na świecie (wyróżnioną m.in. przez Society for News Design).

Marek Miller jest rzecznikiem Komisji ds. Promocji Prasy ZKDP w ramach programu promocji prasy. Przez sześć lat związany był z Grupą Wydawniczą Polskapresse, gdzie pracował m.in. jako manager serwisów kontentowych w oddziale łódzkim. Miller jest też korespondentem odpowiedzialnym za relacje z konferencji organizowanych przez międzynarodowe instytucje mediowe INMA oraz WAN, co robi w ramach serwisu Forum4Editors.com.

Autor: PP

Wiecej informacji: Marek Miller, Innovation Media Consulting

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia