WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Eurosport 1 najchętniej oglądany w styczniu. Polsat Sport Fight zyskał najwięcej

TVP Sport będzie transmitować turnieje e-sportowe Intel Extreme Masters i ESL

2018-02-24 A A A KOMENTARZE: 7 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Telewizja Polska nabyła prawa do transmitowania w telewizji i internecie turniejów e-sportowych Intel Extreme Masters, ESL One i ESL Mistrzostwa Polski. Rozgrywki będą pokazywane w TVP Sport.

TVP Sport będzie transmitować turnieje e-sportowe Intel Extreme Masters i ESL

W ten weekend rozgrywki ESL One będą transmitowane na stronie Sport.tvp.pl, w aplikacji mobilnej oraz na kontach TVP Sport na Facebooku i YouTube, a turniej Intel Extreme Masters z Katowic - także w TVP Sport.

Intel Extreme Masters zaczyna się w sobotę i niedzielę, kiedy najlepszych drużyn z całego świata przez dwa dni będzie rywalizowało w „Dota 2”. Przez cały następny tydzień będą rozgrywane mecze w grach „Counter-Strike: Global Offensive” i „StarCraft II”. Mistrzowie świata zostaną wyłonieni w play off, które zostaną rozegrane w dniach 2-4 marca. Finał zmagań w „CS:GO” będzie można oglądać na antenie TVP Sport w niedzielę 4 marca od 22:00 w TVP Sport.

W ramach współpracy w katowickim Spodku, gdzie będą odbywać się rozgrywki Intel Extreme Masters i ESL One, TVP Sport przygotował dla uczestników imprezy strefę chilloutu.

Ponadto Telewizja Polska nabyła także prawa do emisji cyklu „Esport weekly” oraz programów ze skrótami wszystkich imprez realizowanych przez ESL.

Według danych Nielsen Audience Measurement w ub.r. TVP Sport zanotował 0,37 proc. udziału w rynku oglądalności.

Autor: tw

Wiecej informacji: TVP Sport, e-sport, Intel Extreme Masters, ESL

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia