SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Izabela Rokita-Krześniak innovation & communications directorem w Zenith

Izabela Rokita-Krześniak objęła stanowisko innovation & communications directora w zespole product excellence team w domu mediowym Zenith, należącym do Publicis Media.

Izabela Rokita-Krześniak Article

Izabela Rokita-Krześniak jest związana z branżą mediową od ponad 12 lat. Poprzednio zajmowała w Zenith stanowisko trading directora, przez kilka lat pracowała również jako account director. Swoje doświadczenie budowała pracując z klientami z branż: telekomunikacyjnej, FMCG, finansowej, kosmetycznej, odzieżowej, m.in. z Polkomtel, Aviva, Electrolux, Puma. Jest absolwentką kierunku zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Warszawskim oraz Szkoły Strategii Marki SAR.

Product excellence team w Zenith skupia ekspertów z zakresu technologii, digitalu, contentu i innowacyjnych rozwiązań reklamowych. Jego celem jest maksymalizacja korzyści wynikających ze współpracy ze specjalistycznymi departamentami i agencjami Publicis Media (Business Transformation, Data Sciences, LiquidThread, Performics) w obszarze innowacji mediowych, rozwoju oferty z zakresu content marketingu i spójności działań w zakresie szeroko pojętego digitalu.

Zespół wspiera zespoły klienckie i klientów w wykorzystaniu nowych narzędzi, produktów i technologii, które powstają w ramach grupy, ich wdrażaniu oraz w mierzeniu ich efektywności, współpracuje też z globalną siecią Zenith w zakresie implementacji i dostosowywania narzędzi powstających globalnie do specyfiki i potrzeb lokalnych. Product Excellence Team odpowiada także za utrzymywanie wysokiego poziomu rekomendacji działań dla klientów i stałe podnoszenie kompetencji teamów klienckich w zakresie najnowszych rozwiązań digitalowych, contentowych i technologicznych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Izabela Rokita-Krześniak innovation & communications directorem w Zenith

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing