WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Wirtualna Polska sprzedała Favore.pl za milion zł i 2 proc. akcji Fachowcy.pl Ventures

Jarosław Kociszewski przechodzi z Polskiego Radia do Wirtualnej Polski

2017-01-11 A A A KOMENTARZE: 7 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Jarosław Kociszewski, wieloletni korespondent Polskiego Radia na Bliskim Wschodzie, kończy współpracę z publicznym nadawcą. Od 6 lutego będzie pracował dla portalu Wirtualna Polska.

od lewej: Krzysztof Sierota, Jacek Świderski, Michał Brański od lewej: Krzysztof Sierota, Jacek Świderski, Michał Brański

O swoim przejściu poinformował na Facebooku. "Nowy rok i nowe pomysły. W moim przypadku oznacza to Wirtualną Polskę i rozstanie z Polskim Radiem (z mojej inicjatywy i bez trzaskania drzwiami)" - napisał.

W Wirtualnej Polsce Kociszewski będzie pracował w dziale zagranicznym redakcji Wiadomości. Jego teksty będą poświęcone istotnym tematom międzynarodowym, ze szczególnym naciskiem na sprawy polityczne, społeczne i gospodarcze na Bliskim Wschodzie i w Europie, mające również istotny wpływ na to, co dzieje się w naszym kraju.

- Na nasze życie wpływają zdarzenia dziejące się tuż za granicą i te po drugiej stronie globu. To może być zamach terrorystyczny, trzęsienie ziemi, przełom technologiczny albo nowy pomysł na stawienie czoła obrosłym w piórka politykom. Czasem są to rzeczy straszne i brutalne, czasem zaskakująco miłe, a niekiedy po prostu ciekawe. Uwielbiam opowiadać o świecie, a szansa robienia tego z użyciem technologii łączących tekst, obraz i dźwięk z szybką i bezkompromisową reakcją internautów, to spełnienie marzeń - zapowiada dziennikarz.

Kociszewski to były wieloletni korespondent PR na Bliskim Wschodzie, kierownik redakcji hebrajskiej, a w ostatnim czasie publicysta i komentator, współprowadzący audycji "Więcej Świata". Publikował m. in. w "Rzeczpospolitej" i nieistniejącym już "Życiu Warszawy".

Autor: jk

Wiecej informacji: Jarosław Kociszewski, Polskie Radio, Wirtualna Polska

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.


Apache Server at www.wirtualnemedia.pl Port 80
  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej