WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Polityka Cyfrowa dostępna na Kindle'a

Językowy „Niezbędnik inteligenta” od „Polityki”

2012-10-22 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W środę 24 października br. ukaże się kolejne wydanie specjalne tygodnika „Polityka” (Polityka Spółdzielnia Pracy) zatytułowane „Niezbędnik inteligenta. O języku w mowie i piśmie”.

Językowy „Niezbędnik inteligenta” od „Polityki”

Liczące 124 strony wydanie poświęcone będzie pochodzeniu języka, jego historii, budowie, przemianach jakim podlega i komunikacji językowej. Nad publikacją wraz z dziennikarzami „Polityki” pracowali językoznawcy, a także tłumacze, nauczyciele czy kulturoznawcy.

Numer dostępny będzie w punktach sprzedaży prasy i na stronie skleppolityki.pl w cenie 16,99 zł. Wspiera go kampania reklamowa w radiu (Trójka, Radio Zet, RMF FM, RMF Classic, Radio PiN, TOK FM) oraz w tygodnikach „Polityka” i „Forum”.

>>> „Polityka” lepsza od „Newsweeka” i „Uważam Rze”
 

Autor: pp

Wiecej informacji: Niezbędnik inteligenta, Polityka

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej