WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Grayling Poland dla spółki energetycznej Enefit

Jonathan Sanchez dyrektorem ds. strategii i kreacji na Europę kontynentalną w agencji Grayling

2017-10-10 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W październiku do zespołu agencji Grayling dołączył Jonathan Sanchez, który objął stanowisko dyrektora ds. strategii i kreacji na Europę kontynentalną.

Jonathan Sanchez Jonathan Sanchez

W Graylingu Sanchez będzie odpowiadał przede wszystkim za rozwój kompetencji konsumenckich agencji w ramach jej europejskiej sieci.Do jego zadań będzie należało również pozyskiwanie nowych klientów oraz wsparcie kluczowych biur w Europie, w tym polskiego. Swoje obowiązki Sanchez będzie wykonywał, pracując w niemieckim oddziale agencji.

- Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu zarówno w agencjach, jak i dużych międzynarodowych korporacjach, Jonathan nie tylko nada nowy wymiar prowadzonym przez Graylinga kampaniom komunikacyjnym, ale też wzbogaci naszą ofertę na rzecz klientów działających na wielu rynkach, reprezentujących różne branże i sektory - komentuje Klara Banaszewska, dyrektor zarządzająca agencji Grayling Poland.

Jonathan Sanchez ma ponad 20 lat doświadczenia w komunikacji i marketingu. Doświadczenie zdobywał w agencjach Havas, JWT Worldwide oraz Edelman, w których piastował stanowiska kierownicze. Wcześniej pełnił także szereg funkcji zarządczych w międzynarodowych firmach technologicznych i z sektora FMCG (m.in. Unilever).

Autor: jd

Wiecej informacji: Jonathan Sanchez, Grayling

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia