WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Anna Korcz reklamuje kosmetyki Bioliq 45+ (wideo)

Kamil Glik reklamuje antyperspiranty Rexona Men (wideo)

2017-08-08 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W telewizji, internecie i sklepach ruszyła kampania reklamowa antyperspirantów Rexona Men (produkowanych przez Unilever Polska) z udziałem piłkarza Kamila Glika. Akcję przygotowały firmy marketingowe Foszer Sawicki i Mindshare Polska.

Kamil Glik reklamuje antyperspiranty Rexona Men (wideo)

Reklamy z Kamile Glikiem przekonują, że antyperspiranty Rexona Men wykorzystują technologię MotionSense, dzięki czemu wyjątkowo skutecznie chronią przez poceniem się w trakcie wykonywania dynamicznych ruchów.

Kampania obejmuje telewizję (spot m.in. w TVP1, TVP2, Polsacie i stacjach tematycznych, billboard sponsorski przy serwisach i transmisjach sportowych w kanałach Polsatu i TVP Sport), internet (m.in. serwisy VoD, YouTube, współpraca z programem „Misja Futbol” na Onecie, aktywności w social media) oraz punktach sprzedaży (materiały POS).

Kamil Glik niedawno został ambasadorem marketingowym Blachotrapezu oraz dołączył do piłkarzy promujących wodę smakową dla dzieci Kubuś Waterrr Sport.

Spot Rexony Men wyprodukował dom produkcyjny Foszer Sawicki, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Mindshare Polska.

Autor: tw

Wiecej informacji: Rexona Men, Rexona, kosmetyki, antyperspirant, Kamil Glik

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia