WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

MottMacDonald nawiązała współpracę z Partner of Promotion

Kampania „Zielona eskadra” zachęca do praktyk proekologicznych

2017-09-21 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od początku września trwa kampania producenta urządzeń grzewczych Nibe-Biawar pod hasłem „Zielona eskadra”, promująca praktyki proekologiczne. Za jej przygotowanie i realizację odpowiada Partner of Promotion.

Kampania „Zielona eskadra” zachęca do praktyk proekologicznych

Kampania zachęca do podejmowania działań chroniących środowisko naturalne, a zwłaszcza czyste powietrze. Brand hero kampanii jest Major Green, stojący na czele tytułowej Zielonej Eskadry. Pełni on funkcję edukatora pokazującego odbiorcom, w jaki sposób mogą zmienić swoje nawyki, by przysłużyć się środowisku.

- W Polsce wizerunek działań ekologicznych oparty jest na stereotypach, kojarzony z dziwactwem. My promujemy ekologię, jako integralną część codziennego życia, zdrowy nawyk, który powinien wyrobić w sobie każdy z nas. Tylko w ten sposób możemy budować zdatną do życia przyszłość – komentuje dr inż. Małgorzata Smuczyńska, menedżer ds. marki Nibe.

Komunikacja kampanii skupia się na stronie internetowej, gdzie znajduje się baza wiedzy o postawach prośrodowiskowych, dobrych praktykach ekologicznych, zdrowym żywieniu i sporcie. Wokół niej budowane są aktywności na Facebooku, Instagramie oraz YouTube. Zaplanowano także działania ambientowe, podczas 39. PZU Maratonu Warszawskiego.

Za wszystkie działania w ramach kampanii odpowiada agencja Partner of Promotion.

 

 

 

 

Autor: jd

Wiecej informacji: Partner of Promotion, Zielona Eskadra, Nibe-Biawar

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia