WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

PKO BP wybiera w przetargu agencję merchandisingową

Karolina Gorczyca ambasadorką drugiego PKO Biegu Charytatywnego

2016-07-19 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Aktorka Karolina Gorczyca została ambasadorką drugiego PKO Biegu Charytatywnego organizowanego przez PKO BP. Weźmie udział w biegu i wystąpi w promującej go kampanii.

Karolina Gorczyca ambasadorką drugiego PKO Biegu Charytatywnego

Tegoroczny PKO Bieg Charytatywny odbędzie się 17 września w 12 miastach. Karolina Gorczyca promuje inicjatywę charytatywną, którą już po raz drugi organizuje PKO Bank Polski. Kampania PKO Biegu Charytatywnego z udziałem aktorki wystartowała na początku lipca w internecie. Kolejne odsłony pojawią się od sierpnia w telewizji, a we wrześniu na bilbordach we wszystkich miastach, w których odbywa się wydarzenie. 17 września Gorczyca weźmie też udział w biegu w Warszawie.

Karolina Gorczyca dołączyła do grona ambasadorów, którzy już w zeszłym roku wspierali PKO Bieg Charytatywny: Macieja Kurzajewskiego, Sebastiana Chmary i Pawła Januszewskiego.

Za kreację reklam odpowiada agencja DDB&Tribal, planowaniem i zakupem mediów zajął się Havas Media, działania w internecie realizuje OS3.

Zapisy na bieg wystartują 26 sierpnia. Zawodnicy tworzący pięcioosobowe drużyny, przez godzinę będą pokonywać kolejne okrążenia, z których każde zostanie przeliczone na jeden obiad dla dziecka. Środki finansowe na posiłki przekaże Fundacja PKO Banku Polskiego. Dodatkowo, Fundacja sfinansuje budowę po jednej plenerowej siłowni dla mieszkańców wszystkich miast-gospodarzy. 17 września na tych samych stadionach odbędzie się PKO Bieg Charytatywny Młodych - finał eliminacji uczniów szkół podstawowych.

Autor: bg

Wiecej informacji: Karolina Gorczyca, PKO BP

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia