WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Rusza drugi sezon Papaya Films Original Series, tematem ciekawość

Gorący temat

UPC Polska wycofuje się z kupna Multimedia Polska. UOKiK: fuzja ograniczyłaby konkurencję w 11 miastach

6

Karolina Kowalczyk, Milena Gronau, Ada Kornecka i Antonina Scipio Del Campo na kierowniczych stanowiskach w Papaya Films

2017-11-22 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W domu produkcyjnym Papaya Films Karolina Kowalczyk i Milena Gronau awansowały na stanowiska head of directors representation, Ada Kornacka została z kolei head of music video, a Antonina Scipio Del Campo objęła funkcję head of development.

Karolina Kowalczyk, Milena Gronau, Ada Kornecka i Antonina Scipio Del Campo na kierowniczych stanowiskach w Papaya Films

Karolina Kowalczyk i Milena Gronau na nowo utworzonych stanowiskach head of directors representation będą rozwijać roster reżyserski Papaya Films na rynku lokalnym oraz promować twórców na rynkach wschodnich, nie tylko w Europie, ale i w Azji. Pokierują czteroosobowym zespołem. Papaya reprezentuje na zasadach wyłączności m.in. Antoniego Nykowskiego, Karolinę Lewicką, Bartosza Dombrowskiego, Julię Rogowską i Iwonę Bielecką.

Ada Kornecka, dotychczas producent, zajmie stanowisko head of music video. Stanowisko to powstało w związku z uruchomieniem przez Papaya specjalnego działu do produkcji muzycznych. W 2018 roku planuje zrealizować 20 projektów, szczególną uwagę poświęcając twórcom niszowym i angażując w produkcje młodych reżyserów i operatorów.

Antonina Scipio del Campo, do tej pory pracująca jako digital publisher, obejmuje stanowisko head of development, na które składa się m.in. rozwój projektu reportażowo-dokumentalnego Papaya Doc Hub oraz produkcja oryginalnych treści video. Scipio del Campo częściowo przejmie również obowiązki związane z programowaniem własnych platform dystrybucji Papaya Films.

Autor: bg

Wiecej informacji: Karolina Kowalczyk, Milena Gronau, Ada Kornecka, Antonina Scipio Del Campo, Papaya Films

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia