WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Me & My Friends tworzy agencje MoveApp, Brand Voice i The Dust

Karolina Wett: z Deloitte do Grupy Me & My Friends

2018-03-09 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Do zespołu wrocławskiej Grupy Me & My Friends (należą do niej spółki The Dust, Brand Voice i MoveApp) dołączyła Karolina Wett, która objęła stanowisko head office managera. Przez blisko trzy lata pracowała w gdańskim oddziale Deloitte.

Karolina Wett Karolina Wett

Wett odpowiada za bieżące wsparcie zarządu, prawidłowy przebieg informacji, a także przygotowanie niezbędnej dokumentacji. Ponadto współpracuje z wewnętrznymi działami firmy i dostawcami zewnętrznymi.

Do jej obowiązków należy także tworzenie i nadzór nad umowami oraz wsparcie kadr i płac we wszystkich spółkach należących do Grupy Me & My Friends (MoveApp, The Dust, Brand Voice).

Przez ostatnie trzy lata związana była z gdańskim odziałem Deloitte, gdzie odpowiadała za bieżącą obsługę biura, utrzymywanie relacji biznesowych z klientami i podmiotami zewnętrznymi, a także współpracę z oddziałami Deloitte w Centralnej Europie. Angażowała się także w projekty z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu (m.in. „Akademia Biznesu” i „Akademia Podatkowa”).

Autor: bg

Wiecej informacji: Karolina Wett, Me & My Friends

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia