WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Fotoedytor Wirtualnej Polski upomniany za zdjęcie hitlerowskiego orderu przy tekście o Virtuti Militari

Katarzyna Szpor tymczasowo dyrektorem ds. strategii wydawniczej w Wirtualnej Polsce

2017-11-03 A A A KOMENTARZE: 10 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Katarzyna Szpor dołączyła do zespołu Grupy Wirtualna Polska, obejmując na najbliższe miesiące nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. strategii wydawniczej. Podlega bezpośrednio Tomaszowi Machale, wiceprezesowi firmy ds. wydawniczych.

Katarzyna Szpor Katarzyna Szpor

Szpor zaczynała w 2007 roku jako dziennikarka portalu Gazeta.pl. Kolejno pełniła tam funkcje koordynatora projektów, szefa social media i społeczności. W latach 2013-2015 była zastępcą dyrektora zarządzającego portalu naTemat.pl. i dyrektorem butiku reklamy natywnej. W 2015 roku odeszła z firmy, by prowadzić własną działalność.

- Z uznaniem obserwuję rozmach, z jakim Wirtualna Polska wdraża kolejne nowatorskie projekty. Świetni ludzie, odważne pomysły - nie mam wątpliwości, że WP jest liderem innowacji wydawniczych w Polsce. Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu - to ciekawe, ambitne zadanie - ocenia Katarzyna Szpor.

W pierwszej połowie br. Wirtualna Polska Holding zanotowała wzrost wpływów ze sprzedaży do 214,43 mln zł i spadek zysku netto do 16,78 mln zł.

Autor: tw

Wiecej informacji: Katarzyna Szpor, Wirtualna Polska

Komentarze (10) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia