WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Eurozet uruchamia Meloradio. Wśród prowadzących Jarosław Budnik, Andrzej Sołtysik i wróżbita Maciej

Gorący temat

Agora za 8,65 mln zł sprzedaje siedzibę „Gazety Wyborczej” w Gdańsku

0

Kayah z własną audycją w Meloradio. „Marzyłam, by poprowadzić program w radiu”

2017-09-19 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od 4 października - co środę - Kayah poprowadzi autorską audycję w Meloradiu - „Tu i teraz”. Będzie opowiadała, co ją inspiruje i fascynuje w życiu codziennym i zawodowym.

Kayah, Fot. Piotr Porębski Kayah, Fot. Piotr Porębski

Program trwać ma dwie godziny, zaczynać się będzie o godz. 18.00. Co tydzień w programie pojawiać się będą też goście oraz muzyka wybrana przez piosenkarkę. - Od lat marzyłam o tym, by poprowadzić własny program w radiu. Cieszę się, że się ono spełni. Jestem bardzo podekscytowana tym, że już niebawem spotkam się ze słuchaczami na antenie - mówi Kayah.

Kayah jest obecna na scenie od 25 lat, jako wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Swój pierwszy autorski album - “Kamień” - wydała w 1995 roku. Współtworzyła m.in. z Goranem Bregovicem, Cesarią Evorą, Idanem Raichelem, Andrzejem Smolikiem i wieloma innymi.

Meloradio gra w formacie easy listening. Zadebiutowało 4 września br., zastępując Radio ZET Gold. Swoje audycje prowadzą tam już Jarosław Budnik, Andrzej Sołtysik, Piotr Sworakowski czy wróżbita Maciej.

Radio nadaje w Bielsku-Białej, Dzierżoniowie, Giżycku, Inowrocławiu, Iławie, Katowicach, Kielcach, Kluczborku, Koninie, Krakowie, Łodzi, Morągu, Mrągowie, Olsztynie, Olsztynku, Opolu, Ostródzie, Poznaniu, Słupcy, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

Autor: jk

Wiecej informacji: Kayax, Meloradio

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia