WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Panorama” krótsza o 5 minut, „Pogoda” przed „Sport Telegramem”, „Rodzinka.pl” i „Postaw na milion” pół godziny wcześniej

Gorący temat

Entuzjazm gwiazd w konfetti promuje wiosenną ramówkę Telewizji Polskiej (wideo)

8

11. edycja „Kocham Cię, Polsko!” od 3 marca w TVP2 (wideo)

2018-02-13 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od 3 marca 2018 roku telewizyjna Dwójka będzie emitować 11. edycję programu „Kocham Cię, Polsko!”. Produkcja będzie emitowana w soboty o godz. 20.05.

11. edycja „Kocham Cię, Polsko!” od 3 marca w TVP2 (wideo)

W opartym na holenderskim formacie „I love your country” programie „Kocham Cię, Polsko!” rywalizują ze sobą dwie drużyny, sprawdzając swoją wiedzę o Polsce i Polakach. Program w odświeżonej wersji powrócił po czterech latach na antenę TVP2 w marcu 2016 roku. Producentem widowiska jest firma Rochstar.

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że produkcja będzie emitowana w soboty o godz. 20.05,  w paśmie w którym obecnie TVP2 pokazuje „The Voice Kids”. Premiera pierwszego odcinka została zaplanowana na 3 marca br.

Prowadzącą „Kocham Cię, Polsko!” pozostaje Barbara Kurdej-Szatan, a kapitanami drużyn ponownie będą Tomasz Kammel i Antoni Królikowski.

Właśnie pojawił się spot promujący najnowszą edycję programu. Królikowski i Kammel odgrywają w nim scenę nawiązującą do kultowej polskiej komedii „Dzień Świra”.

Średnia oglądalność dziesiątej edycji rozrywkowego programu „Kocham Cię, Polsko!”, emitowanej wiosną ub.r., wyniosła 1,96 mln widzów, co przełożyło się na 13,40 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 12,69 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 12,12 proc. w grupie 16-59.

Udział TVP2 w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2017 roku wyniósł 7,87 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Kocham Cię, Polsko!, TVP2

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia