WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

TVP w spocie truskawkę na torcie od Tomasza Hajto z Polsatu zastępuje wiśnią (wideo)

Gorący temat

Bronisław Wildstein z nagrodą Pan Cogito od Akademickich Klubów Obywatelskich

3

„Kocham futbol” miesięcznikiem na licencji PZPN, wydawcą Eurograf

2017-11-10 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Ukazał się pierwszy numer miesięcznika „Kocham futbol. Łączy nas piłka” publikowanego na licencji Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wydawcą pisma jest firma Eurograf, w redaktorem naczelnym - Maciej Weber.

„Kocham futbol” miesięcznikiem na licencji PZPN, wydawcą Eurograf

„Kocham futbol. Łączy nas piłka” dotyczy piłkarskiej reprezentacji Polski - zarówno bieżących wydarzeń, jak i historii. W magazynie będą publikowane informacje i wywiady z polskimi piłkarzami, ciekawostki i konkursy z nagrodami. Pismo jest skierowane do starszych dzieci i młodzieży.

Tytuł jest oparty na licencji PZPN, dzięki czemu w winiecie może być logo naszej drużyny piłkarskiej i serwisu „Łączy nas piłka”.

Redaktorem naczelnym miesięcznika jest Maciej Weber (w przeszłości dziennikarz m.in. „Expressu Wieczornego” i „Gazety Wyborczej”). Z pismem współpracują m.in. Robert Błoński z „Przeglądu Sportowego”, Olgierd Kwiatkowski z „Rzeczpospolitej” i Paweł Drażba z Laczynaspilka.pl.

Pierwszy numer „Kocham futbol. Łączy nas piłka” pojawił się w sprzedaży w środę w nakładzie 30 tys. egz. Magazyn ma 32 strony, jego cena wynosi 9,99 zł.

Autor: tw

Wiecej informacji: piłka nożna, Polski Związek Piłki Nożnej, Maciej Weber

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia