WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Czwarty sezon "Orange Is The New Black" od 17 czerwca (zobacz zwiastun)

Gorący temat

T-Mobile Polska ma 10,4 mln klientów. Zysk EBITDA zmalał o 15 proc. m.in. wskutek darmowego romanigu w UE

0

Konkurs na nowe hasło napoju Black, 10 tys. dolarów dla zwycięzcy

2016-05-19 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Firma FoodCare rozpoczęła konkurs na nowe hasło marketingowe napoju energetycznego Black Energy Drink. Autor zwycięskiego sloganu otrzyma 10 tys. dolarów.

Konkurs na nowe hasło napoju Black, 10 tys. dolarów dla zwycięzcy

Konkurs jest skierowany przede wszystkim do agencji kreatywnych i freelancerów. Nowy slogan ma być po angielsku, przy czym w prostym języku zrozumiałym dla przeciętnego Polaka. Ma podkreślać, że napój daje energię do działania.

Propozycje można przesyłać do 29 maja poprzez formularz na stronie Blackenergydrink.com. Autor zwycięskiego hasła otrzyma 10 tys. dolarów.

Do tej pory hasłem głównym napoju Black było „That’s how Black works!”. Ambasadorem produktu obecnym na jego puszkach i w reklamach jest były bokser Mike Tyson (poprzednia duża kampania z jego udziałem była prowadzona w sierpniu i wrześniu ub.r.), który na końcu spotów wypowiadał najczęściej ten slogan, który w polskiej wersji „Tak działa Black!” pojawił się też w reklamach graficznych.

W ub.r. FoodCare pozwał Maspex o wykorzystywanie hasła „Power is Back!” w komunikacji napoju Tiger, którego produkcję druga firma przejęła od pierwszej ponad pięć lat temu.

Autor: tw

Wiecej informacji: Black, FoodCare, napój energetyczny

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia