WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Bank Pekao dołącza do płatności mobilnych Blik

Bank Pekao SA rodzinnie reklamuje Konto Przekorzystne (wideo)

2018-02-11 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Rozpoczęła się kampania reklamująca Konto Przekorzystne wprowadzone do oferty Banku Pekao SA. Akcję, prowadzoną pod hasłem „Docenisz różnicę”, przygotowały i realizują firmy marketingowe McCann Worldgroup, MediaCom, Sales&More i The Digitals.

Bank Pekao SA rodzinnie reklamuje Konto Przekorzystne (wideo)

Konto Przekorzystne to podstawowy rachunek Banku Pekao, w ramach którego oferowany jest pełny pakiet usług bankowych: konto oszczędnościowe, karta wielowalutowa, bezpłatne rachunki walutowe, bankowość mobilna PeoPay, specjalny moneyback, a także zwrot na zakup polisy OC w PZU

Reklamy podkreślają, że klienci w wieku do 26 lat bezwarunkowo otrzymują bezpłatnie cały pakiet usług w ramach rachunku. Natomiast inni użytkownicy po spełnieniu kilku warunków mogą mieć za darmo samo konto i kartę do niego oraz korzystanie w bankomatów.

Ponadto w ramach promocji zaplanowanej do końca czerwca na rachunku przez 180 dni środki w wysokości do 10 tys. zł będą oprocentowane na 2,7 proc. w skali roku, można też uzyskać do 100 zł zniżki na ubezpieczenie OC w PZU.

Bohaterami kampanii, prowadzonej pod hasłem „Docenisz różnicę”, jest rodzina, której członkowie z różnych pokoleń wspólnie spędzają czas: robią zakupy, bawią się, spotykają z przyjaciółmi. Poszczególne sceny mają ilustrować różne korzyści w ramach Konta Przekorzystnego.

- W naszej kampanii doceniamy rodzinę i wspólnie spędzany czas. Nasi bohaterowie dbają o siebie, sprawiają sobie małe i większe niespodzianki, cieszą się z korzyści, które uzyskują dzięki posiadaniu naszego konta - opisuje Agnieszka Wilczyńska, dyrektor departamentu marketingu w Banku Pekao. - Stworzyliśmy produkt - Konto Przekorzystne, które odpowiada na znakomitą część potrzeb klientów indywidualnych. Taki produkt zasługuje na kampanię reklamową na najwyższym poziomie. Jestem przekonana, że nie tyle kampania reklamowa, ale przede wszystkim nasza oferta zostanie zauważona przez klientów - dodaje Beata Nanasik, dyrektor zarządzająca centrum komunikacji, marketingu i badań w banku.

Jest to kolejna odsłona kampanii Banku Pekao pod hasłem „Docenisz różnicę”, poprzednia miała charakter wizerunkowy.

Działania reklamujące Konto Przekorzystne zaczęły się 9 lutego, obejmują telewizję i internet (trzy wersje spotów), a także materiały BTL w oddziałach Banku Pekao SA.

Koncepcję kampanii przygotowała agencja McCann Worldgroup, a spot wyreżyserował Marek Dawid. Za zakup mediów odpowiadają Mediacom Warszawa (media pozainternetowe) i Sales&More (internet), a działania w social media realizuje agencja The Digitals.

Autor: tw

Wiecej informacji: Bank Pekao, rachunek bankowy, konto

Komentarze (3) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia