WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

SuperHit Festiwal 2017 i „Mega Hit” najdroższe w majowym cenniku reklamowym Polsatu

„Koty i zaloty” nowym miniserialem Polsatu. Anna Dereszowska i Marcin Perchuć w rolach głównych

2017-04-21 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W niedzielę, 23 kwietnia 2017 roku Polsat rozpocznie emisję nowego miniserialu „Koty i zaloty”, w którym główne rolę grają Anna Dereszowska i Marcin Perchuć. Sponsorem cyklu jest Whiskas.

Anna Dereszowska, fot. polsat Anna Dereszowska, fot. polsat

Serial „Koty i zaloty” ma w zabawny sposób opowiadać o kocich rytuałach i relacjach łączących czworonogi z ich opiekunami.

Fabuła produkcji koncentruje się na losach Kasi i Pawła (w tych rolach Anna Dereszowska i Marcin Perchuć), oraz ich sąsiadów.

Sponsorem cyklu jest Whiskas. - To naturalny partner dla serialu ze względu na swoją czołową pozycję jako marki zapewniającej holistyczne żywienie kotów na szerokim rynku - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Małgorzata Soszyńska, brand manager Whiskas. - Pragniemy, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o zaletach kotów, ich zwyczajach i codziennych rytuałach. Jako marka edukujemy również w zakresie pozytywnego wpływu wychowywania dzieci w towarzystwie zwierząt oraz dobroczynnego wpływu na zdrowie fizyczne i psychiczne człowieka - dodaje.

Serial „Koty i zaloty” składa się z ośmiu odcinków, a każdy z nich trwa po 5 minut. Wszystkie odcinki zakończone są krótkim podsumowaniem z punktu widzenia kota, które wygłasza należący do Kasi kot Kacper. Głosu użycza mu satyryk i dziennikarz Rafał Bryndal.

Produkcję na antenie Polsatu będzie można oglądać w niedziele o godz. 17.45, począwszy od 23 kwietnia br.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w marcu br. wyniósł 11,60 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Koty i zaloty, Polsat, Anna Dereszowska, Whiskas

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia