WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Konkret PR dla Stowarzyszenia Amazonki Warszawa-Centrum

Krajowa Izba Doradców Podatkowych z Konkret PR i Unilob

2013-03-12 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Agencja Konkret PR oraz firma konsultingowa Unilob rozpoczęły współpracę z Krajową Izbą Doradców Podatkowych (KIDP) na rzecz kampanii public relations w zakresie promocji zawodu oraz samej instytucji KIDP. Na potrzeby tej kampanii, wcześniej współpracujące ze sobą firmy zawiązały konsorcjum.

Krajowa Izba Doradców Podatkowych z Konkret PR i Unilob

W ramach współpracy, agencja Konkret PR odpowiedzialna jest za doradztwo komunikacyjne w zakresie PR-u instytucjonalnego oraz budowanie wizerunku zawodu doradcy podatkowego, natomiast Unilob będzie prowadzić działania public affairs, w odniesieniu do projektu ustawy deregulacyjnej.

Konsorcjum wyłoniono w drodze przetargu, w którym uczestniczyły dwadzieścia trzy podmioty.

Za realizację kampanii public relations po stronie Konkret PR odpowiadają: Ewelina Ciuchta i Aneta Urbańczyk. Działania public affairs poprowadzi Witold Michałek, współwłaściciel firmy konsultingowej i doradczej UNILOB, ekspert ds. gospodarki, legislacji i lobbingu.

Umowa została podpisana do końca 2013 r., z możliwością przedłużenia.

Autor: pr

Wiecej informacji: Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Konkret PR, Unilob

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia