„Kręcimy z Gwiazdami” w TV Puls, prowadzi Ewelina Kopic

W jesiennej ramówce Telewizji Puls Ewelina Kopic poprowadzi nowy program „Kręcimy z Gwiazdami”, w którym widzowie poznają kulisy tras koncertowych gwiazd polskiej muzyki - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

Każdy odcinek poświęcony będzie jednemu wykonawcy i jego zespołowi, którym towarzyszyła ekipa programu z Eweliną Kopic na czele. Widzowie zobaczyć będą mogli jak wygląda podróż muzyków i przygotowania do koncertu, a także sam koncert. Kamery pokażą także reakcje fanów i to, co dzieje się po występie.

W cyklu „Kręcimy z Gwiazdami” widzowie zobaczą kulisy koncertów m.in. zespołów Golec uOrkiestra, Papa D., Boys oraz wokalistów Norbi i KASA. Program będzie nadawany w czwartki o 12.30 począwszy od 6 września br. Każdy odcinek potrwa godzinę. Stacja produkuje cykl we własnym zakresie.

W jesiennej ramówce TV Puls nie będzie już showbiznesowego programu „Taki jest świat - pod lupą”, który przez ostatnie dwa sezony prowadziła Ewelina Kopic.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Znany youtuber bez praw do mundialu przebił dwa razy głównego nadawcę

Znany youtuber bez praw do mundialu przebił dwa razy głównego nadawcę

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

Nie żyje Janusz Daszczyński, były prezes TVP

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

TikTok w Cannes pokazał nowe narzędzia AI

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Odchodzi CEO Papaya Films. Nowi dyrektorzy zarządzający

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?
Materiał reklamowy

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"

Zmarł były naczelny "Dziennika Zachodniego"