SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

KRUS szykuje kampanię dotyczącą bezpieczeństwa dzieci w gospodarstwie rolnym

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego planuje kampanię edukacyjną związaną z bezpieczeństwem dzieci w gospodarstwie rolnym. Obecnie prowadzi przetarg, w którym wybierze agencję odpowiedzialną za jej przygotowanie.

fot. Shutterstock.com Article

Do zadań wybranej agencji należeć będzie m.in. opracowanie scenariusza i realizacja  filmu edukacyjnego, fabularnego z elementami animacji dla dzieci oraz wykonanie projektów graficznych okładki na płytę DVD, puzzli, kolorowanki dla dzieci, zakładki do książki, gry pamięciowej dla dzieci i gry karcianej dla dzieci na temat bezpieczeństwa dzieci w gospodarstwie rolnym.

Produkcja będzie wykorzystywana przez KRUS do prowadzenia działań prewencyjnych na rzecz zmniejszenia liczby wypadków i chorób zawodowych w rolnictwie indywidualnym, głównie wśród najmłodszych mieszkańców wsi. Natomiast projekty graficzne będą wykonane na podstawie filmu dla dzieci omawiającego wykaz prac, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat w gospodarstwie rolnym. Chodzi m.in. o zwrócenie uwagi na zagrożenie związane z przejechaniem dziecka maszynami rolniczymi, okaleczenie przez różne maszyny czy narzędzia rolnicze, niebezpieczeństwa ze strony zwierząt hodowlanych (pogryzienie, uderzenie, przygniecenie, choroby), upadki z wysokości, pożary i poparzenia, szkodliwe substancje (np. nawozy, opryski) itp.

Tytuł filmu ma nawiązywać do treści filmu dla dzieci i trwać do 15 minut.

Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 28 maja.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: KRUS szykuje kampanię dotyczącą bezpieczeństwa dzieci w gospodarstwie rolnym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing