WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Michalina Wilk na czele centrum reklamowego w Grupie naTemat

Krzysztof Majdan: z Business Insider Polska na szefa INNpoland.pl

2017-10-18 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od grudnia funkcję redaktora naczelnego serwisu INNpoland.pl (Grupa naTemat) będzie pełnił Krzysztof Majdan, zastąpi Nino Dżikiję, która przeszła do Wirtualnej Polski. Majdan przechodzi z Business Insider Polska.

Krzysztof Majdan Krzysztof Majdan

Jako redaktor naczelny INNpoland.pl Krzysztof Majdan będzie zarządzał redakcją serwisu oraz odpowiadał za jego rozwój, we współpracy z biurem reklamy Grupy naTemat.

- INNpoland to jeden z najbardziej rozpoznawalnych branżowych serwisów biznesowo-technologicznych. Moją ambicją jest uczynić go jeszcze lepszym. Jestem człowiekiem technologii, dlatego zamierzam zwiększyć liczbę artykułów o tej tematyce, nie zapominając jednocześnie o fundamencie serwisu, jakim są treści biznesowe i start up-owe - zapowiada Majdan.

Poprzednio przez półtora roku był dziennikarzem i wydawcą w Business Insider Polska. Wcześniej pisał w „Dzienniku Gazecie Prawnej” i „Gazecie Wyborczej”. Pracę w mediach zaczynał w 2012 roku w naTemat, gdzie był jednym z pierwszych stażystów i reporterów.

- Cieszę się, że Krzysztof zdecydował się przyjąć moją propozycję. To doświadczony biznesowo-technologiczny dziennikarz z digitalowego świata i właśnie wokół takich menadżerów chcemy budować Grupę naTemat. Jestem pewien, że wniesie do projektu powiew świeżego powietrza i nową perspektywę, którą poznał od podszewki w innych serwisach - komentuje Michał Mańkowski, redaktor naczelny i dyrektor operacyjny Grupy naTemat.

Poprzednio redaktor naczelną INNpoland.pl była Nino Dżikija, która od listopada będzie szefową redakcji gospodarczej w Wirtualna Polska Media.

Krzysztof Majdan do redakcji INNpoland.pl dołączy z początkiem grudnia. Do tego czasu obowiązki redaktora naczelnego będzie pełnił Mariusz Janik, związany z serwisem od półtora roku.

Autor: tw

Wiecej informacji: Krzysztof Majdan, INNpoland, naTemat

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia