WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Marcin Powideł: z RDC do redakcji sportowej Radia ZET

Gorący temat

Netflix ma 117 mln subskrybentów, rekordowe wzrosły wpływy i zysk

0

Kuba Badach dołącza do Chillizet. Poprowadzi „Dźwięki nieoczywiste”

2017-09-14 A A A KOMENTARZE: 9 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Wokalista jazzowy Kuba Badach dołączył do redakcji stacji Chillizet (Eurozet), a na antenie zadebiutuje w czwartek 14 września br. Poprowadzi autorską audycję „Dźwięki nieoczywiste”.

Kuba Badach, fot. Eurozet Kuba Badach, fot. Eurozet

W każdym odcinku „Dźwięków” Badach zaproponuje słuchaczom wyselekcjonowane przez siebie utwory retro z pogranicza jazzu i funku. Nie zabraknie zagranicznych szlagierów, ale i mało znanych, polskich produkcji.

- Bardzo się cieszę, że Kuba dołącza do wieczornych autorów w Chillizet. Jego wysublimowany gust muzyczny z pewnością dodatkowo uszlachetni ofertę muzyczną stacji - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Iwona Kostka-Kwiatkowska, dyrektor programowa Chillizet.

„Dźwięki nieoczywiste” Kuby Badacha będą emitowane w Chillizet w każdy czwartek o godz. 21.00. Premierę zaplanowano na 14 września.

Kuba Badach jest kompozytorem i wokalistą, związanym z zespołami Poluzjancji oraz The Globtrotters. Na swoim koncie posiada również solowe projekty. Badach jest kolejnym nowym prowadzącym, którego sprowadziła do Chillizet szefowa radia Iwona Kostka-Kwiatkowska.

W drugim kwartale 2017 roku udział Chillizet w rynku radiowym wśród słuchaczy w wieku od 15 do 75 lat wyniósł 0,3 proc.

Autor: łb

Wiecej informacji: Kuba Badach, Chillizet, Eurozet, Dźwięki nieoczywiste

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia