SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

„Lego Nexo Knights” liderem sprzedaży wśród pism dziecięcych. „Lego Friends. Magazyn” z największym wzrostem

W styczniu br. na pozycji lidera sprzedaży ogółem wśród pism dla dzieci utrzymał się nowy magazyn „Lego Nexo Knights”. Największy wzrost w zestawieniu zanotował „Lego Friends. Magazyn”, a na czele spadków znalazł się „Mój Kucyk Pony”.

Article

Z danych Związku Kontroli i Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że sprzedaż ogółem miesięcznika „Lego Nexo Knights” (Media Service Zawada) w styczniu 2017 roku wyniosła 54 803 egz. Tytuł ten wydawany jest od lutego ub.r.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Na drugie miejsce spadł magazyn „Lego Ninjago” (Media Service Zawada) ze średnim wynikiem na poziomie 54 673 egz. W porównaniu do stycznia 2016 roku pismo to zanotowało spadek wynoszący 13,18 proc. - największy w zestawieniu.

Podium uzupełniają „Zabawy i Marzenia z Barbie” (Egmont Polska)  z wynikiem na poziomie 43 119 egz., wyższym o 3,74 proc. niż rok wcześniej.

4. miejsce zajął „Lego Friends. Magazyn” (Media Service Zawada), którego średni wynik zwiększył się najbardziej w zestawieniu - o 16,57 proc. do 40 126 egz. Tytuł ten w I półroczu 2015 roku był 5.

Z kolei największy spadek, wynoszący 28,74 proc. do 30 260 egz., odnotował „Mój Kucyk Pony” (Egmont Polska). W zestawieniu spadł on z miejsca 2. na 7.

W styczniu 2017 roku w porównaniu do grudnia 2016 roku największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 40,08 proc.) pochwalić się mógł „Scooby - Doo!” (Media Service Zawada).

Z kolei najwięcej w tym ujęciu stracił „Świnka Peppa Magazyn” (również Media Service Zawada) - było to 10,57 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Lego Nexo Knights” liderem sprzedaży wśród pism dziecięcych. „Lego Friends. Magazyn” z największym wzrostem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing