WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Taki się urodziłem” - nowy program o osobach z zespołem Downa w Lifetime

„#LiniaProsta” - wspólna akcja Lifetime i Stowarzyszenia Bardziej Kochani

2017-03-20 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Z okazji Światowy Dzień Zespołu Downa telewizja Lifetime i Stowarzyszenie Bardziej Kochani organizują akcję „#LiniaProsta”, której celem jest zbiórka środków na wsparcie usamodzielnienia osób z tą chorobą.

„#LiniaProsta” - wspólna akcja Lifetime i Stowarzyszenia Bardziej Kochani

Nazwa „#LiniaProsta” nawiązuje do pojedynczej linii papilarnej, która przecina dłoń osoby z zespołem Downa i jest jedną z cech charakterystycznych dla chorych.

W związku z przypadającym na 21 marca Światowym Dniem Zespołu Downa kanał lifestylowy Lifetime i Stowarzyszenie Bardziej Kochani organizują specjalną akcję charytatywną.

Aby wziąć udział w akcji należy narysować na dłoni poprzeczną linię, zrobić zdjęcie i 21 marca zamieścić je na swoich kanałach społecznościowych razem z hashtagiem #LiniaProsta.

Za każde zdjęcie oznaczone hashtagiem #LiniaProsta, własne lub udostępnione publicznie na Instagramie, Twitterze lub Facebooku, telewizja Lifetime przekaże 5 złotych na rzecz Stowarzyszenia Bardziej Kochani na projekt „Mieszkanie chronione”, który pomaga usamodzielnić się osobom z zespołem Downa.

Kampanii towarzyszy klip video pokazujący w symboliczny sposób trudności z dorastaniem i usamodzielnianiem się, jakie w życiu spotykają osoby z zespołem Downa. Animacja została przygotowana przez zespół A+E Networks Poland (Rami Haidar i Katarzyna Grynienko) we współpracy z firmą Dziki Lis (Piotr i Aleksandra Flisowie).

Akcja „#LiniaProsta” potrwa do końca marca 2017 roku.

We wtorek 21 marca br. na antenie Lifetime zadebiutuje program „Taki się urodziłem”, w którym występują osoby z zespołem Downa. Głównym tematem serialu są ich relacje z rodzinami, znajomymi i otoczeniem.

W 2016 roku udział Lifetime w rynku telewizyjnym wyniósł 0,07 proc.

Autor: łb

Wiecej informacji: #LiniaProsta, Lifetime, Taki się urodziłem

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia