WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Memches, Płużański, Wróblewski, Grabowska i Lisowscy z audycjami w Polskim Radiu 24

Gorący temat

Łukasz Sitek zawieszony po informacji, że bez biletu awanturował się w pociągu i powoływał na pracę w TVP Info

13

Łukasz Sobolewski, Wojciech Surmacz prowadzą audycję „Podsumowanie Dnia” w Polskim Radiu 24

2017-02-03 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Od kilku dni Polskie Radio 24 emituje nową audycję „Podsumowanie Dnia”. Przygotowują ją dziennikarze i serwisanci stacji, a wśród prowadzących są m.in. Wojciech Surmacz, Jakub Kukla i Krzysztof Grzybowski.

Łukasz Sobolewski, Wojciech Surmacz prowadzą audycję „Podsumowanie Dnia” w Polskim Radiu 24

Audycja „Podsumowanie Dnia” ma być adresowany do tych, którzy wieczorem potrzebują podsumowania dnia, a także do wszystkich, którzy na bieżąco nie mają czasu słuchać informacji. ki.

Program trwa godzinę i składa się z dwóch części: 30-minutowe informacje oraz 30-minutowa część poświęcona komentarzom. W półgodzinnym dzienniku znajdują się wiadomości Informacyjnej Agencji Radiowej, dźwięki przygotowane przez dziennikarzy rozgłośni regionalnych Polskiego Radia, ale przede wszystkim newsy i fragmenty komentarzy gości i ekspertów z programów Polskiego Radia 24. Nie brakuje też informacji sportowych i pogodowych.

W drugiej części programu publicyści i eksperci współpracujący z Polskim Radiem 24 komentują i analizują najważniejsze wydarzenia dnia. Program kończy się kilkuminutową informacją, co najważniejsze portale internetowe i blogerzy uznali za najciekawsze wydarzenie dnia.

- Godzinny dziennik informacyjny, to chyba jedyna w tej chwili taka propozycja w polskich rozgłośniach. Adresujemy ją do słuchaczy interesujących się analizą bieżących wydarzeń, potrzebujących wieczorem pełnego podsumowania dnia i komentarzy, ale przede wszystkim do tych, którzy w codziennym zabieganiu nie mają czasu na bieżąco słuchać radia czy oglądać telewizję - mówi Tomasz Kuc, dyrektor Polskiego Radia 24.

Wśród prowadzących audycje znaleźli się Filip Memches, Krzysztof Świątek, Łukasz Sobolewski, Wojciech Surmacz, Błażej Torański, Jakub Kukla i Krzysztof Grzybowski. Część informacyjną przygotowują serwisanci i wydawcy.

W czwartym kwartale 2016 roku udział PR 24 w rynku słuchalności wynosił 0,2 proc.

 

Autor: jk

Wiecej informacji: Łukasz Sobolewski, Wojciech Surmacz, Podsumowanie Dnia, Polskie Radio 24

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia