WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Synertime wypromuje Runmageddon

Gorący temat

„Wiadomości” chwalą się, że według badania TVP mają wyższą oglądalność od „Faktów”. Pomiar Nielsena nazywają kontrowersyjnym

13

Maciej Sikorski: z Havas Sports&Entertainment do Runmageddon

2017-10-11 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Maciej Sikorski objął stanowisko commercial & sales directora w Runmageddonie. Przeszedł z agencji Havas Sports&Entertainment, gdzie ostatnio był senior account managerem.

Maciej Sikorski Maciej Sikorski

W Runmageddon Sikorski odpowiada za koordynację pracy zespołu sprzedażowego, zajmującego się sponsoringiem oraz współpracą z jednostkami samorządu terytorialnego. Głównym jego wyzwaniem będzie rozwijanie i komercjalizacja biznesowego portfolio marki Runmageddon. Sikorski będzie raportował bezpośrednio do Grzegorza Kity, wiceprezesa i współwłaściciela Runmageddonu.

Maciej Sikorski ma 12-letnie doświadczenie w branży marketingu sportowego. Przez trzy lata był senior account managerem w Havas Sports&Entertainment. Pracował m.in. dla takich klientów jak: Grupa Adidas, Coca-Cola, Kia, Polpharma, Sony Computer&Entertainment.

Wcześniej pracował m.in. w Sport Management Polska, gdzie był odpowiedzialny za realizację projektu T-Mobile Ekstraklasy. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w jednym z łódzkich klubów golfowych na stanowisku PR & event managera, był również managerem reprezentacji Polski w rugby.

Struktura organizacyjna Runmageddonu składa się z trzech pionów: eventowego, marketingu i sprzedaży oraz finansowo-administracyjnego. Departament sprzedaży jest jednym z dwóch głównych obszarów w pionie marketingu i sprzedaży, którym zarządza Grzegorz Kita.

Autor: bg

Wiecej informacji: Maciej Sikorski, Runmageddon

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia