WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„L’Officiel Polska” z Katarzyną Tusk i Larą Gessler. Większy nakład i kwartalny cykl wydawniczy

Magazyn modowy dla mężczyzn „L’Officiel Hommes” wchodzi na polski rynek

2017-10-13 A A A KOMENTARZE: 12 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W marcu 2018 roku na polskim rynku ukaże się pierwszy numer magazynu o męskiej modzie i stylu - „L’Officiel Hommes Polska”. Wydawcą będzie wydawnictwo Kustra Group, a redaktorem naczelnym Sebastian Kustra.

Magazyn modowy dla mężczyzn „L’Officiel Hommes” wchodzi na polski rynek

Od października ub. roku na rynku funkcjonuje już polska wersja magazynu „L’Officiel” (Kustra Group), skierowanego do kobiet. Redaktorem naczelnym pisma jest Ewelina Kustra. - Po roku ukazywania się magazynu i jego ciepłym przyjęciu dostawaliśmy coraz więcej pytań od marek o jego męską edycję, która z sukcesem działa na 15 rynkach światowych - mówi Kustra.

Męska wersja "L’Officiela" powstała w 2005 roku we Francji. Polska edycja ma zadebiutować w marcu 2018 roku (numeracja: wiosna/lato oraz jesień/zima). W nowym tytule oprócz tematów związanych z modą, urodą i stylem życia będą też wywiady z osobowościami świata kultury i sztuki.

- Polscy mężczyźni zwracają coraz większą uwagę na wygląd, coraz świadomiej podchodzą do tematu pielęgnacji. O tym jak dynamicznie zmienia się podejście mężczyzn w Polsce świadczą wskaźniki konsumpcji dóbr w naszym kraju we wszystkich segmentach luksusowych: modzie, perfumach, pielęgnacji, samochodach. Dwucyfrowe wzrosty pokazują, że nie tylko Polki chcą być zadbane i świetnie wyglądać - mówi Sebastian Kustra, wydawca i redaktor naczelny magazynu.

"L’Officiel Hommes Polska" będzie półrocznikiem, ukazującym się w nakładzie 30 tys. egz. Liczyć będzie co najmniej 200 stron i kosztować 19 zł.

Magazyn „L’Officiel” (pełna nazwa francuskiej wersji pisma brzmi: „L'Officiel de la couture et de la mode de Paris”) jest wydawany we Francji od 1921 roku. Wydawnictwo Kustra Group od 2012 roku ma w portfolio także biznesowo-lifestylowy kwartalnik pod tytułem „Monitor Magazine”.

Autor: jk

Wiecej informacji: magazyn modowy dla mężczyzn, L’Officiel Hommes, L’Officiel Hommes Polska, Sebastian Kustra, L’Officiel

Komentarze (12) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia