WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

RMF FM na święta: sylwetki gigantów rocka, gościem Anna Komorowska

Majówka w RMF FM - Robert Lewandowski, RMFon, Skowron na Ukrainie

2012-04-27 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Stacja RMF FM przygotowała specjalną ramówkę na długi weekend majowy.

Majówka w RMF FM - Robert Lewandowski, RMFon, Skowron na Ukrainie

W poniedziałek 30 kwietnia na antenie RMF rusza plebiscyt, w ramach którego przez całą majówkę prezentowani będą kandydaci, którzy zdaniem słuchaczy mają szansę zostać gwiazdami Euro 2012 na boiskach Polski i Ukrainy.

30 kwietnia rozpoczną się także obchody urodzin platformy RMFon, w ramach których słuchacze wybiorą internetowy przebój wszechczasów - Best Of RMFon. Spośród wszystkim utworów granych w stacjach RMFon wybranych zostanie 100 najwyżej ocenianych przez słuchaczy i użytkowników w 5-letniej historii platformy. Utwory te stworzą listę, która znajdzie się na specjalnej stronie konkursowej. Oprócz wyboru najlepszego z nich słuchacze dopiszą także uzasadnienie, a autorzy najciekawszych otrzymają nagrody. Finał plebiscytu po południu w niedzielę 6 maja na antenie RMF FM.

We wtorek 1 maja o godz. 18 Marcin Jędrych zaprezentuje słuchaczom wybrane piosenki z "Wielkiej Setki" i opowie o historii stacji internetowych RMF FM. Kolejne urodzinowe spotkania z RMFon odbędą się na antenie RMF FM 3 i 6 maja. W dzień urodzin pojawi się także nowa stacja - Best Of RMFon z najlepiej ocenianymi piosenkami na platformie.

W ramówce RMF FM przygotowanej na długi weekend majowy znajdzie się także kilka innych nowości, w tym m.in. specjalne wydanie „Byle do piątku” z Zakopanego (poniedziałek 30 kwietnia, od 9 do 18), w ramach którego Krzysztof Urbaniak, Daniel Dyk i Maciej Pałahicki, zakopiański korespondent RMF FM, opowiedzą o nieznanych turystom miejscach w Zakopanem.

"Swoją Drogą" na Ukrainę pojedzie Przemysław Skowron (wtorek, 1 maja, od 10 do 15), a ze studia pilotować go będzie Witold Lazar. Dziennikarze podpowiedzą jak podróżować na Ukrainę oraz co warto zobaczyć podczas takiej podróży. Skowron wystartuje w trasę z Kopca Kościuszki w Krakowie, meta to stadion we Lwowie.

W czwartek 3 maja gościem specjalnym Marty Grzywacz w RMF Extra (od 10 do 15) będzie piłkarz Robert Lewandowski.

RMF FM zaprezentuje także raport „Jak wypoczywają Polacy”, oparty na sondażu Instytutu Badań Opinii RMF FM, z którego słuchacze dowiedzą się m.in. ile godzin przeciętnie pracuje Polak, czy lubi swoją pracę i czy jest odpowiednio wynagradzany. Dziennikarze stacji podpowiedzą także, gdzie i dlaczego najlepiej wypocząć.

Autor: km

Wiecej informacji: RMF FM

Komentarze (3) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia