WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nowe reklamy iPhone’a 7 Plus i Apple Watch Series 2 (wideo)

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w reklamie Plusa z cytatami z „Azja Express” (wideo)

2017-02-16 A A A KOMENTARZE: 41 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W nowej kampanii reklamowej sieci Plus wspólnie z Szymonem Majewskim występują Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Spot nawiązuje do udziału Majdanów w programie „Azja Express” w TVN.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w reklamie Plusa z cytatami z „Azja Express” (wideo)

Reklama pokazuje, jak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan odwiedzają Szymona Majewskiego wystylizowanego na szamana. Starają się z nim rozmawiać po angielsku, powtarzając swoje stwierdzenia z niektórych scen z emitowanego jesienią ub.r. w TVN programu „Azja Express”, które szybko stały się popularne w internecie. Z kolei ujęcie, w którym Rozenek-Majdan próbuje sprzątać i hasło „Perfekcyjny duet” nawiązują do prowadzonego przez nią w TVN programu „Perfekcyjna pani domu”.

Kampania podkreśla, że w Plusie w ramach oferty Ja+ Abonament można wykupić dwie oferty abonamentowe za 44,99 zł miesięcznie, w których w promocyjnych cenach dostępne są smartfony Huawei. Obaj użytkownicy mogą korzystać z nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci komórkowych i nawet czterech miesięcy bezpłatnego abonamentu.

Szymon Majewski w reklamach Plusa występuje od połowy ub.r., do tej pory brał udział głównie w kampaniach zachęcających do rejestrowania numerów w tej sieci, ostatnio wcielił się w rolę detektywa.

Do udziału Małgorzaty Rozenek-Majdan w programach TVN „Perfekcyjna pani domu” i „Azja Express” nawiązywał animowany spot serwisu otoDom.pl udostępniony w listopadzie ub.r.

Nowa akcja reklamowa Plusa będzie realizowana w telewizji, radiu, internecie (m.in. w social media), punktach sprzedaży (m.in. na ekranach w sklepach Carrefour) oraz na outdoorze.

Kreacją kampanii zajęła się agencja reklamowa Scholz & Friends Warszawa, produkcją spotu - Ryszard Kłosowski i TFP, postprodukcją - dom postprodukcyjny Rio de Post, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Vizeum.

Autor: tw

Wiecej informacji: Plus, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Szymon Majewski, Azja Express

Komentarze (41) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia