WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Izabela Jurczak, Jan Wojtkowski, Piotr Stochmalski i Magdalena Myczko w grupie Ogilvy & Mather

Marcin Mroczek, Andrzej Błachut i Marcin Bondar w Ogilvy & Mather

2015-07-08 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Do działu kreacji agencji Ogilvy & Mather dołączyły trzy nowe osoby: tworzący team kreatywny Marcin Mroczek i Andrzej Błachut oraz Marcin Bondar, który powrócił do agencji. Z kolei nowe funkcje w firmie objęli Marcin Pucyk i Kamil Kotarba.

od lewej: Marcin Mroczek i Andrzej Błachut od lewej: Marcin Mroczek i Andrzej Błachut

Poprzednio Marcin Mroczek i Andrzej Błachut pracowali w Scholz & Friends Warszawa, gdzie przeszli wiosną ub.r. z H Warsaw. W Ogilvy & Mather Błachut objął funkcję senior art directora, a Mroczek - deputy creative directora

Team kreatywny tworzą od ponad 8 lat. Wcześniej pracowali m.in. w Havas Worldwide Warsaw, G7, TeamOne i 303. Przygotowywali kampanie m.in. Heyah, Simplusa, 36i6 i 7Days.

Z kolei senior copywriter Marcin Bondar wrócił do Ogilvy & Mather po blisko dwóch latach pracy w DDB Warszawa (od początku br. działającej jako DDB & tribal). Będzie pracował w duecie kreatywnym z senior art directorem Bartkiem Czoberem. Wcześniej był związany m.in. z Saatchi & Saatchi i BBDO Warszawa.

Jednocześnie Marcin Pucyk awansował w Ogilvy & Mather na stanowisko senior copywritera, a Kamil Kotarba - senior art directora.

Autor: bg

Wiecej informacji: Ogilvy & Mather, Marcin Mroczek, Andrzej Błachut, Marcin Bondar, Marcin Pucyk, Kamil Kotarba

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia