WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nowa TV rezygnuje z programów Sekielskiego, Czyża i „Mody na sukces”, zostają „24 godziny” i „Więc jak?”

Marek Czyż prowadzącym program „Radio Piekary - Komentarze”. Emisja tylko w internecie

2018-03-05 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W Radiu Piekary ruszył nowy program publicystyczny "Radio Piekary - Komentarze", którego gospodarzem jest Marek Czyż. Audycja będzie dostępna tylko na stronie internetowej RadioPiekary.pl.

Marek Czyż Marek Czyż

Od soboty, 3 marca Czyż prowadzi cotygodniowe podsumowanie tygodnia w Radiu Piekary. Formuła programu  „Radio Piekary - Komentarze” polega na omawianiu wraz z dwoma zaproszonymi gośćmi bieżących wydarzeń ważnych dla kraju, lecz przede wszystkim dla regionu śląskiego. W pierwszej audycji gośćmi Czyża byli Jan Dziadul i Tomasz Słupik.

Marek Czyż pracę dziennikarza rozpoczął w Radiu Top, w pierwszej prywatnej rozgłośni w Katowicach. Przez 12 lat pracował w TVP prowadząc m.in.: "Monitor Wiadomości" i "Gość Jedynki" w TVP. Prowadził również programy publicystyczne w TVP i "Aktualności" w TVP Katowice. W Telewizji Publicznej pracował także w zagranicznej redakcji TAI. W latach 2009–2011 w stacji telewizyjnej TVS prowadził "Silesia Informacje", a także programy "Kiosk" i "Gość TVS". Od 30 września 2009 do 2011 był jednocześnie dyrektorem programowym stacji. Od 2011 pracował w TVP Info. Do połowy lutego 2016 współprowadził "Poranek Info", do końca kwietnia 2016 magazyn "Forum". Od 18 maja 2014 do 24 lipca 2016 prowadził w TVP Info program "Bez retuszu". 25 kwietnia 2016 wrócił do TVP3 Katowice. Był gospodarzem programu "Czyżby?". Od 30 kwietnia 2016 ponownie prowadził tam "Aktualności". Z TVP odszedł w sierpniu 2016. Od 9 listopada 2016 współprowadzi serwis informacyjny Nowa TV - "24 godziny" , a także programy publicystyczne: "Tu i teraz" oraz "Proste pytanie".

W okresie od sierpnia 2017 roku do stycznia 2018 roku – jak wynika z raportu Radio Track Millward Brown - Radio Piekary w Aglomeracji Śląskiej notowało średni dobowy udział słuchania na poziomie 7,6 proc.

Autor: jk

Wiecej informacji: Marek Czyż, Radio Piekary - Komentarze, Radio Piekary

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia