WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Hubert Tworkowski odchodzi z Sotrendera

Gorący temat

„Kruk. Szepty słychać po zmroku” opowiada o kondycji człowieka, jego bólu i cierpieniu (wywiad)

0

Marek Pawłat, Aleksandra Rosiak, Aleksandra Dębska, Kamila Wyrwas i Radosław Pawlak w Sotrenderze

2017-09-07 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Pracę w firmie badawczej Sotrender rozpoczęli Marek Pawłat, Radosław Pawlak i Kamila Wyrwas. Do zespołu spółki po stażu na stałe dołączyły też Aleksandra Rosiak i Aleksandra Dębska.

Od lewej: Marek Pawłat i Radosław Pawlak Od lewej: Marek Pawłat i Radosław Pawlak

Marek Pawłat objął w Sotrenderze nowo utworzone stanowisko business development managera. Będzie odpowiadał przede wszystkim za nawiązywani i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami.

Poprzednio przez ponad cztery lata pracował w SentiOne, kolejno jako szef sprzedaży i wiceprezes ds. rozwoju biznesu. Wcześniej był związany m.in. z agencją interaktywną ClickHouse. Realizował międzynarodowe projekty m.in. dla firm Huawei, Electrolux, LG oraz mBank.

Aleksandra Rosiak i Aleksandra Dębska dołączył na stałe do zespołu sprzedaży i obsługi klienta Sotrendera pod trzymiesięcznym stażu. Będą zajmowały się wzmacnianiem relacji z klientami i bieżącym rozwiązywaniem ich wątpliwości co do usług firmy.

Radosław Pawlak jako research project manager będzie odpowiadał w Sotrenderze m.in. za prowadzenie i koordynowanie projektów analitycznych, przygotowywanie badań, identyfikowanie potrzeb klienta, oraz bieżące wsparcie działu sprzedaży oraz analiz. Wcześniej pracował w sektorze badań, zajmując się m.in. tworzeniem strategii rozwoju dla przedsiębiorstw z sektora publicznego. Jako koordynator zrealizował ponad 20 projektów badawczych w całym kraju.

Kamila Wyrwas dołączyła do zespołu data science Sotrendera. Jako analityk zajmować się będzie opracowywaniem raportów badawczych i rozwojem wewnętrznej struktury analitycznej. Kamila swoje doświadczenie zdobywała w międzynarodowym biurze rachunkowym, a następnie na stanowisku młodszego specjalisty ds. CRM i analiz biznesowych jednej z firm farmaceutycznych.

Autor: tw

Wiecej informacji: Marek Pawłat, Aleksandra Rosiak, Aleksandra Dębska, Kamila Wyrwas, Radosław Pawlak, Sotrender

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia