WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Piotr Kędzierski z porannym pasmem w jesiennej ramówce Rock Radia

Marek Starybrat wrócił do Rock Radia. Od stycznia będzie gospodarzem audycji „Przystanek Rocka”

2017-12-29 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Marek Starybrat po kilku miesiącach przerwy wrócił do Rock Radia. Na początku przyszłego roku zostanie gospodarzem audycji „Przystanek Rocka” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Marek Starybrat wrócił do Rock Radia. Od stycznia będzie gospodarzem audycji „Przystanek Rocka”

Marek Starybrat z Rock Radiem rozstał się w lipcu br. po niemal dwóch latach pracy w rozgłośni. Jak się dowiedzieliśmy, kilkumiesięczna przerwa prezentera z rozgłośnią nastąpiła z przyczyn osobistych.

Po raz pierwszy po przerwie Starybrat na antenie pojawił się w czasie tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia - można było posłuchać go w rozmowie z Pascalem Brodnickim wyemitowanej 25 grudnia w audycji „Przy świątecznym stole Rock Radia”.

Z informacji portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że od stycznia 2018 roku Marek Starybrat będzie gospodarzem audycji „Przystanek Rocka” nadawanej w Rock Radiu od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-18.00.

Marek Starybrat poprzednio pracował w Rock Radiu od listopada 2015 do lipca 2017 roku. Prowadził m.in. takie programy jak: „Chyba twój stary”, „Powstanie Rock Radia”, a także akcję „Nawałka biało-czerwonych” podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016.

Przez 17 lat do 2015 roku prezenter pracował w Radiu ZET. W przeszłości pracował również w Radiu Kolor i wałbrzyskim Radiu BRW 101,1 FM.

Średni udział Rock Radia w rynku w okresie od września do listopada br. wyniósł 0,3 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Marek Starybrat, Rock Radio

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia