WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Havas PR wypromuje Żywiec Zdrój

Marta Nowacka na czele działu healthcare w Havas PR

2017-03-14 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Havas PR wznawia dział healthcare. Na jego czele stanęła Marta Nowacka, healthcare director. Zajmie się obsługą firm z sektora farmaceutycznego i medycznego.

Marta Nowacka Marta Nowacka

Nowacka, która dołączyła do agencji w marcu, będzie odpowiedzialna w Havas PR za tworzenie i realizację strategii public relations & public affairs dla klientów z sektora farmaceutycznego i medycznego oraz rozwój projektów z obszaru ochrony zdrowia.

- W Havas PR przez lata rozwijaliśmy praktykę zdrowotną, która stała się częścią oferty komunikacji zintegrowanej. Dzisiaj ponownie stawiamy na wyspecjalizowaną kompetencję w ramach usług public relations i public affairs, dając równocześnie naszym klientom możliwość korzystania z zaplecza kreatywnego, mediowego i digitalowego w ramach Havas w Polsce - uzasadnia Katarzyna Kamińska, prezes Havas PR.

Nowacka posiada ponad 10-letnie doświadczenie w realizacji projektów zdrowotnych. Od wiosny 2007 roku pracowała w agencji D&D Communication. Kolejno zajmowała tam stanowiska: junior account executive, account executive, account manager i senior account manager.

Realizowała ogólnopolskie projekty z obszaru diabetologii, onkologii, hematologii, wakcynologii, reumatologii, neurologii, psychiatrii oraz ginekologii, w tym medycyny wspomaganego rozrodu. Współpracowała z licznymi organizacjami pozarządowymi oraz firmami z sektora farmaceutycznego, m.in.: Pfizer Polska, Novo Nordisk Pharma, Teva, GlaxoSmithKline Consumer Healthcare, Pliva, Schering-Plough, Janssen-Cilag, Ferring Pharmaceuticals.

Marta Nowacka jest absolwentką Wydziału Prawa na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Autor: bg

Wiecej informacji: Marta Nowacka, Havas PR, healthcare

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.


Apache Server at www.wirtualnemedia.pl Port 80

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej