WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Wakacje z niespodzianką”, „Zaklinaczki aligatorów” i „Magik” jesienią w Travel Channel

Gorący temat

Agora za 8,65 mln zł sprzedaje siedzibę „Gazety Wyborczej” w Gdańsku

0

Martyna Wojciechowska ambasadorką kampanii edukacyjnej „Medycyna na Krańcach Świata"

2017-10-06 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Rozpoczęła się kampania edukacyjna dla początkujących podróżników „Medycyna na Krańcach Świata”. Ambasadorką projektu jest dziennikarka Martyna Wojciechowska. Organizatorem kampanii jest G-Pharma Consulting.

Martyna Wociechowska, fot. YouTube Martyna Wociechowska, fot. YouTube

Kampania „Medycyna na Krańcach Świata” jest skierowana do początkujących miłośników egzotycznych wypraw, zarówno chcących podróżować indywidualnie, jak i z rodziną. Celem inicjatywy jest edukacja i kształtowanie prawidłowych postaw w zakresie profilaktyki oraz ochrony zdrowia turystów i ich bliskich.

Ambasadorką projektu została Martyna Wojciechowska, która w ramach działań edukacyjnych będzie dzielić się wiedzą na temat bezpiecznych wyjazdów, opierając się na własnych podróżniczych doświadczeniach. Dziennikarka wzięła również udział w spocie promującym akcję.

W ramach projektu przygotowano serwis online „Medycyna Na Krańcach Świata”, gdzie pecjalistyczne materiały edukacyjne dotyczące kwestii zdrowotnych, informacje o placówkach medycyny podróży oferujących konsultacje oraz szczepienia ochronne, a także inspiracje i ciekawostki turystyczne.

Ponadto, w ramach kampanii w największych miastach Polski odbędą się spotkania, podczas których Martyna Wojciechowska oraz wybrani blogerzy-podróżnicy, podzielą się swoimi doświadczeniami z egzotycznych wyjazdów.

Organizatorem kampanii jest G-Pharma Consulting.

Autor: jd

Wiecej informacji: Medycyna na Krańcach Świata, Martyna Wojciechowska

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia