WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Kukiz do TVP: ujawnicie wszystkie nagrania z Sowy i Przyjaciół. Pereira kpi z sugestii Schetyny (wideo)

Gorący temat

Agora za 8,65 mln zł sprzedaje siedzibę „Gazety Wyborczej” w Gdańsku

0

Marzena Paczuska na przymusowym urlopie. „Sprawdzenie, czy będzie opór przed odwołaniem”

2017-08-07 A A A KOMENTARZE: 30 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Szefowa redakcji „Wiadomości” TVP1 Marzena Paczuska została oddelegowana na dwutygodniowy urlop. W tym okresie zarządzanie redakcją przejęło kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej - nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Marzena Paczuska na przymusowym urlopie. „Sprawdzenie, czy będzie opór przed odwołaniem”

O rozważanej przez kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacji zmianie na stanowisku szefa redakcji „Wiadomości” TVP1 portal Wirtualnemedia.pl pisał tydzień temu. Oznaczałoby to odwołanie Marzeny Paczuskiej, która kieruje „Wiadomościami” od początku 2016 roku.

W rozmowie z Wirtualnemedia.pl prezes TVP Jacek Kurski zaprzeczył wówczas tym doniesieniom, określając je mianem „plotek”.

Jednak według naszych nieoficjalnych ustaleń, w zeszłym tygodniu Marzena Paczuska została oddelegowana na przymusowy dwutygodniowy urlop. Nadzór nad redakcją "Wiadomości" w tym okresie przejęło kierownictwo TAI.

- Celem tego jest sprawdzenie, jak TAI poradzi sobie z "Wiadomościami" oraz czy będzie opór przed ewentualnym odwołaniem Paczuskiej po jej powrocie z urlopu - słyszymy w TVP.

Marzena Paczuska została kierownikiem redakcji „Wiadomości” TVP1 w styczniu 2016 roku - na miejsce Piotra Kraśki, który zajmował tę funkcję od 2012 roku. Paczuska była w przeszłości związana z „Wiadomościami”: w latach 2009-2010 była zastępcą ich ówczesnego szefa Jacka Karnowskiego, przez chwilę też kierowała programem. Wcześniej przez wiele lat była wydawcą „Wiadomości”, poza tym była też wydawcą w TVP Info. W 2011 roku przeszła do redakcji reportażu TVP1.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w lipcu br. „Wiadomości” o godz. 19.30 oglądało średnio 1,94 mln widzów.

Autor: łb

Wiecej informacji: Wiadomości, TVP1, Marzena Paczuska, Telewizyjna Agencja Informacyjna, TAI, TVP Info

Komentarze (30) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia