WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Ślub od pierwszego wejrzenia 2” od 11 września w TVN. „Chętnych do wzięcia udziału w eksperymencie wciąż nie brakuje”

„Mecenas Lena Barska” nowym serialem Czwórki. Emisja od października (wideo)

2017-08-18 A A A KOMENTARZE: 7 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W październiku 2017 roku telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję nowego cotygodniowego serialu „Mecenas Lena Barska” - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W rolę głównej bohaterki obyczajowej produkcji wcieli się Izabella Bukowska.

„Mecenas Lena Barska”; fot. Grzegorz Kamola „Mecenas Lena Barska”; fot. Grzegorz Kamola

Fabuła obyczajowego serialu koncentruje się na losach Leny Barskiej (w tej roli Izabella Bukowska) - atrakcyjnej czterdziestolatki, która jest właścicielką kancelarii prawniczej. Prywatnie Lena jest matką dwojga nastoletnich dzieci (Natalia Idzikiewicz i Jakub Dyniewicz).

W produkcji wystąpią również m.in.: Piotr Wiszniowski, Andrzej Pieńko, Marta Termena i Ludmiła Warzecha.

- Lżejsze, nierzadko komediowe wątki życia prywatnego bohaterów serialu będą się przeplatać z historiami klientów kancelarii, którym Lena będzie pomagać walczyć o ich prawa. - W „Mecenas Lenie Barskiej” udało się skleić komedię z dramatem, co w efekcie poszarpie trochę emocjami widza. Będzie śmiesznie, smutno i chwilami bardzo dramatycznie - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Aleksander Gawek, reżyser serialu.

Premiera „Mecenas Leny Barskiej” na antenie TV4 odbędzie się w październiku 2017 roku. Produkcja będzie pokazywana raz w tygodniu.

Producentem serialu jest ATM Grupa.

Średni rynkowy udział Czwórki w wiosennej ramówce 2017 roku zarówno w grupie 4+ jak i w grupie komercyjnej 16-49 wyniósł 4,18 proc.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Mecenas Lena Barska, TV4, Czwórka, jesienna ramówka, ATM Grupa

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia