WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Men’s Health” na czele sprzedaży w 2016 roku. „Logo” wyprzedziło „CKM”

Gorący temat

Agora za 8,65 mln zł sprzedaje siedzibę „Gazety Wyborczej” w Gdańsku

0

„Men’s Health” liderem sprzedaży w styczniu. Wszystkie pisma na minusie

2017-04-20 A A A KOMENTARZE: 3 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Wszystkie tytuły w segmencie pism dla mężczyzn w styczniu br. zanotowały spadki średniej sprzedaży ogółem. Najwięcej straciło „Logo”, a liderem zestawienia tradycyjnie był „Men’s Health”.

„Men’s Health” liderem sprzedaży w styczniu. Wszystkie pisma na minusie

Sprzedaż ogółem miesięcznika „Men’s Health” (Motor-Presse Polska) w styczniu 2017 roku wyniosła 47 271 egz. Względem analogicznego miesiąca rok wcześniej była niższa o 2,94 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Drugie miejsce zajął „Playboy” (Marquard Media Polska). Magazyn ten zanotował spadek wynoszący 6,96 proc. W efekcie dało mu to wynik sprzedażowy na poziomie 29 738 egz.

Oczko niżej uplasowało się jeszcze „Logo” (Agora). Jego sprzedaż ogółem w analizowanym okresie zmniejszyła się najbardziej w zestawieniu miesięczników męskich - o 18,26 proc. do 20 432 egz.

Ostatnią lokatę zajęło „CKM” (Marquard Media Polska). Jego wynik sprzedażowy zmalał o 12,46 proc. do 18 097 egz.

Wynik biznesowego miesięcznika „Forbes” (Ringier Axel Springer Polska) w styczniu br. poszedł w dół o 14,27 proc. do poziomu 22 640 egz.

W porównaniu do poprzedniego miesiąca dwa z czterech miesięczników męskich zanotowały wzrosty sprzedaży ogółem, a najwięcej zyskał „Men’s Health” - było to 27,05 proc. Największy spadek, wynoszący 41,45 proc., odnotowało z kolei „CKM”.

Wynik miesięcznika „Forbes” zwiększył się tutaj o 27,64 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Men’s Health, Playboy

Komentarze (3) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia