SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Michał Hejka prezesem IDMnetu i Accorp, odchodzi Anna Kaczmarska

Michał Hejka został prezesem firmy reklamowej IDMnet i spółki badawczej Accorp (należących do Grupy ZPR Media). Poprzednia szefowa obu Anna Kaczmarska po 18 latach rozstaje się z ZPR Media.

Michał Hejka Article

- Różnica stanowisk pobudza do nowych działań, których efektem są zmiany i rozwój - niezbędne zarówno organizacji, jak i pracownikowi - uzasadnia Anna Kaczmarska swoje odejście z Grupy ZPR Media. - Różnorodność zadań dała mi możliwość pracy przy wielu ciekawych projektach, pełnego poznania mediów i zyskania szerokiego doświadczenia biznesowego. Grupie ZPR Media życzę kolejnych sukcesów a mojemu następcy Michałowi Hejce gratuluję i trzymam za niego kciuki. Moje dalsze plany zawodowe są obecnie na etapie konkretyzacji - dodaje.

Kaczmarska była związana z Grupą ZPR Media od 1999 roku, początkowo m.in. pełniła funkcję dyrektora biura reklamy Muratora. W zarządzie spółki IDMnet pracowała od roku 2007, najpierw jako członek zarządu i dyrektor handlowy, następnie jako wiceprezes i dyrektor zarządzający, a od maja 2008 roku jako prezes. W 2012 roku została prezesem agencji badawczej Accorp. Była także wiceprezesem zarządu spółki Time, odpowiadała w niej za przychody z internetu.

Michał Hejka pracuje w Grupie ZPR Media od 10 lat. Początkowo był research managerem w zespole Time, w 2008 roku objął stanowisko dyrektora ds. badań i rozwoju w IDMnecie, a następnie dyrektora operacyjnego tej spółki. W 2010 roku został też prezesem spółek Afilo i AdAction. W 2013 roku zrezygnował z tych stanowisk, by zająć się tworzeniem Broker TV. Ostatnio był wiceprezesem IDMnetu i członkiem zarządu Accorp.

- Dziękuję bardzo Annie Kaczmarskiej za prawie 18 lat wspólnej pracy. Wiele razem zdziałaliśmy i wiele się od siebie nauczyliśmy. Życzę jej sukcesów i powodzenia w realizacji kolejnych zawodowych projektów. Jestem pewien, że Michał Hejka, który ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, doskonale sprosta nowym wyzwaniom - komentuje tę zmianę Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej spółek ZPR Media i IDMnet.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Michał Hejka prezesem IDMnetu i Accorp, odchodzi Anna Kaczmarska

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
byłypracownik
Michał! Gratulacje i Powodzenia!
7 5
odpowiedź
User
movi
wielka szkoda bo to profesjonalistka i bardzo kreatywna kobieta
5 11
odpowiedź
User
Były pracownik
Zarówno Anię jak i Michała bardzo cenie, oboje są profesjonalistami i fajnymi ludźmi! Aniu trzymam kciuki mocno!. Michal powodzenia!
4 2
odpowiedź
User
Ela
Bardzo dobra zmiana, merytoryczna zmiana dla Grupy i mniej hejtu wewn.
1 3
odpowiedź
User
Ela
Bardzo dobra zmiana, merytoryczna zmiana dla Grupy i mniej hejtu wewn.
1 2
odpowiedź
User
Ela
Bardzo dobra zmiana, merytoryczna zmiana dla Grupy i mniej hejtu wewn.
0 1
odpowiedź
User
Obecny pracownik
Duża zmiana po tylu latach, Ania powodzenia, Michał powodzenia, dacie radę
1 1
odpowiedź
User
Obecny Pracownik
Duża zmiana po tylu latach, powodzenia Ania, powodzenia Michał
0 1
odpowiedź
User
bez sensu
Czemu usuwacie trzeci raz mój komentarz Mam screeny był i znikł


Bo WM usuwają komentarze... i myślą, że nikt się nie kapnie..
4 0
odpowiedź
User
Nowy 2
Bo WM usuwają komentarze... i myślą, że nikt się nie kapnie..

nie wiedziałem że mają takie syfiaste metody, na szczęście mam screeny, zrobi się akcję na FB w lipcu , bedzię wesoło
1 0
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing