SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Ze studia Mniam odchodzi Michał Jaksik

Michał Jaksik po 7 latach odchodzi ze studia Mniam, którego był współwłaścicielem, prezesem zarządu i szefem produkcji. W ostatnich miesiącach pełnił funkcję producenta.

Michał Jaksik Article

Michał Jaksik studio Mniam (wcześniej jako Mniam.tv) współtworzył od 2011 roku.

- Studio Mniam jest moim „dzieckiem”, bo byłem w firmie od samego początku. W zeszłym roku przenieśliśmy się do nowej, dużej siedziby, która otwiera nowe możliwości. Przeprowadziliśmy również rebranding i odświeżyliśmy markę. Mam poczucie, że zostawiam firmę w dobrej kondycji i z dużym potencjałem na dalszy rozwój. Cieszę się, że moją pracę kontynuuje Maciej Żemojcin, który otwiera firmę na nowe rynki zagraniczne. Teraz rozglądam się za nowymi wyzwaniami w innej roli – podsumowuje Michał Jaksik.

Jaksik w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl nie chciał zdradzać powodów rozstania z firmą.

Studio Mniam specjalizuje się w produkcji reklamowej typu „table-top”, posiada własną halę i sprzęt zdjęciowy, współpracuje z agencjami i domami produkcyjnymi z Polski i zagranicy. Prezesem i właścicielem firmy jest Jacek Kulczycki, funkcję dyrektora zarządzającego pełni zaś Maciej Żemojcin.

Obowiązki producenta po Michale Jaksiku przejmą inni współpracownicy Mniam. Studio zatrudnia na stałe ok. 7 osób.  

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ze studia Mniam odchodzi Michał Jaksik

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing