WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

"Show Me a Hero" - nowy serial HBO

Michał Kozicki prezesem HBO Polska, odchodzi Aleksander Kutela

2015-05-22 A A A KOMENTARZE: 7 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Michał Kozicki, dotychczasowy dyrektor sprzedaży HBO Polska, obejmie stanowisko nowego prezesa spółki. Zastąpi Aleksandra Kutelę, który po 18 latach pracy odchodzi z firmy.

Michał Kozicki prezesem HBO Polska, odchodzi Aleksander Kutela

- Przez ponad dziesięć lat pracy w HBO Michał potwierdził swoje znakomite umiejętności w zakresie zarządzania i sprzedaży. Bardzo się cieszę, że obejmie stanowisko prezesa HBO Polska i wspólnie będziemy realizować kolejne projekty - stwierdziła Linda Jensen, prezes HBO Europe.

Z HBO Michał Kozicki związany jest od 2004 roku, od początku pracował w dziale sprzedaży, a w 2011 roku został jego dyrektorem. Wcześniej pracował jako sales manager w Microsoft Business Solution Education Center. Jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Marie Curie-Skłodowskiej w Lublinie, studiów podyplomowych z psychologii biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego oraz programu INSEAD CTAM Europe Executive Management.

Stanowisko dyrektora sprzedaży obejmie Michał Walewski. Będzie odpowiedzialny za dystrybucję kanałów HBO i Cinemax, oraz zarządzanie działem sprzedaży. Ukończył Wyższą Szkołę Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka w Warszawie na kierunku Zarządzanie i Marketing. W HBO pracuje od 2008 roku w dziale sprzedaży, aktualnie na stanowisku senior national key account manager.

Aleksander Kutela odchodzi z firmy, by podjąć nowe wyzwania zawodowe - został CEO Grupy Onet.pl. Prezesem HBO Polska był od 2000 roku, a senior vice presidentem HBO Europe od 2007 roku. Związany był z HBO od 1997, na początku był w firmie dyrektorem marketingu i sprzedaży oraz dyrektorem generalnym.

Autor: pp

Wiecej informacji: Michał Kozicki, HBO Polska, Aleksandra Kutela, HBO

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia