WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Shell zaczął przegląd globalnego budżetu reklamowego i mediowego

Mikołaj Zglenicki: z Maxusa do MediaCom Warszawa

2018-02-20 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Mikołaj Zglenicki dołączył do zespołu domu mediowego MediaCom Warszawa, obejmując stanowisko financial directora i członka zarządu. Wrócił do firmy po 6 latach pracy w domu mediowym Maxus, w którym pełnił identyczne funkcje.

Mikołaj Zglenicki Mikołaj Zglenicki

Zglenicki od 10 lat pracuje w ramach spółek GroupM: w latach 2008-2011 w MediaCom Warszawa, początkowo jako financial planning & analysis manager, następnie jako commercial director z obowiązkami financial directora. Przez pięć ostatnich lat pracował jako członek zarządu na stanowisku financial directora w należącym również do GroupM domu mediowym Maxus. Zajmował się obszarami finansów, HR i tradingu.

GroupM jest operacyjnym ramieniem holdingu marketingowego WPP. W skład GroupM wchodzą: MediaCom, Mindshare i Wave-maker (powstały z połączenia domów mediowych MEC i Maxus).

Autor: bg

Wiecej informacji: Mikołaj Zglenicki, MediaCom

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia