WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nowy sezon „Przyjaciółek” na antenie Polsatu od 7 września

„Miłość jest wszystkim” - nowa komedia TVN. W roli głównej Olaf Lubaszenko

2017-12-07 A A A KOMENTARZE: 9 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Olaf Lubaszenko, Jan Englert, Agnieszka Grochowska i Eryk Lubos znaleźli się w obsadzie komedii świątecznej „Miłość jest wszystkim” produkowanej przez TVN i Akson Studio. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński. Premiera filmu w listopadzie 2018 r.

„Miłość jest wszystkim” - nowa komedia TVN. W roli głównej Olaf Lubaszenko

Film ma być lekką komedią, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. W rolach głównych - obok Olafa Lubaszenko - wystąpią: Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balas.

W najbliższych dniach powstać mają najbardziej spektakularne sceny filmu, nawiązujące do gdańskiej tradycji świątecznej: 1200 statystów weźmie udział w scenach oczekiwania na statek, którym przypłynie Św. Mikołaj.

- Obraz opowiada o tym, co najważniejsze, czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi, o tym co nas łączy, a nie dzieli i o świątecznym czasie, kiedy najbardziej uświadamiamy sobie, ile znaczy wybaczenie i ludzka solidarność. Za rok o tej porze zaprezentujemy widzom ciepłą, wzruszającą i pełną humoru opowieść „ku pokrzepieniu serc". Wierzę w to, że jest miejsce na kino dobrych emocji i na zupełnie nową komedię świąteczną - mówi Dorota Chamczyk, producent z ramienia TVN.

Michał Kwieciński - producent i reżyser - dodaje, że Gdańsk będzie bohaterem filmu na równi z aktorami: - To właśnie do Gdańska już od 15 lat rzeką Motławą przybywa Św. Mikołaj. To niezwykłe wydarzenie i pokażemy je w filmie, żeby wiedzieli o tym nie tylko gdańszczanie. Po pierwszym dniu zdjęciowym jestem zachwycony i nie mogę się już doczekać wyzwań, które jeszcze przed nami.

Zdjęcia do filmu (kręconego także w Warszawie) mają się skończyć 31 stycznia 2018 r. Scenariusz napisał Kuba Wecsile, Michał Sobociński odpowiada za zdjęcia. Scenografią zajmuje się Agnieszka Batrtold, charakteryzacją -– Liliana Gałązka. Partnerem filmu jest Miasto Gdańsk.

Dystrybutorem „Miłość jest wszystkim" jest Kino Świat. Premiera filmu w listopadzie 2018 r.

Autor: jk

Wiecej informacji: Miłość jest wszystkim, film TVN, Olaf Lubaszenko, Akson Studio

Komentarze (9) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia